Mõnikord on meestel naistega niipalju õnne, et ise ka ei suuda uskuda. Kui näiteks Urmas Reinsalu ‒ kas oli tema või mõni muu oivikust prillidega poliitik? ‒ supermodell Carmen Kassiga presidendi vastuvõtule kohtingule läks.

Ning kuna närv on sees, siis on neil kombeks need hetked kõige uskumatumal moel ära rikkuda.

Näiteks mu sõbrapoiss oli parajasti oma naisest lahku minemas. Olude sunnil elasid nad veel koos, kuid mingit suhtlust ei toimunud nende vahel juba ammu, tunnetest rääkimata.

Kutt pidutses siis ühel reedel Tallinna klubides sõbraga. Ütleme ette ära, et ta on tore poiss, aga mitte kõige parema välimusega. Ilu on vaataja silmades, kuid modellikonkursil hinnataks ta Harju keskmiseks või natuke alla selle ja palutaks veidi kaalus alla võtta.

Enivei, ööklubis kohtus ta imeilusa tšikiga. Tibi kandis liibuvat lühikest korsettkleiti. Mu sõber alguses ei teadnudki, aga kaaslased sosistasid talle, et tegu on ühe Eesti kuuma popstaariga. Nimesid ei taha mainida, aga ütleme, et ta on käinud Eurovisioonil.

Sõber ja kaunitar leidsid klubis vähe varjatuma koha ega suutnud käsi teineteisest eemal hoida. Lõpuks sosistas tüdruk need oodatud sõnad:

„Kas lähme minu või sinu poole?”

Ning mida vastas mu juba esimesest hetkest kõrvuni armunud sõber?

„Minu poole ei saa, mu naine on kodus. Lähme parem sinu poole!”

„Friik!” kriiskas kuulus laulja üle terve ööklubi, andis mu sõbrale laksu näkku ning kõndis tagasi vaatamata minema.

Niisiis oleks mu sõps võinud praeguseks Kroonika esikaanel figureerida, kui ta oleks enne oma naise mainimist selgitanud, et tegu on siiski ta eksiga. Samas, kui popstaar oleks teada saanud, et mees on hoopis torujüri, mitte pankur, nagu ta talle alguses rääkis, oleks nende armastus esimesest silmapilgust ilmselt nagunii tõsise paugu saanud.

Ahjaa, mulle pakuti nädalavahetusel modellitööd. Pariis, Milano ja New York ootavad! Ma pole ju ometi veel liiga vana?!

0 kommentaari

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias