Värsked Tallinna uudised

Taavi Aas Nõmme elanike ettevõtmisest: Prügi-Uber on õiguslik nihilism ja õigustab saastamist (23)

Toimetas Marge Sillaots, 1. juuni 2017, 12:17
 Martin Ahven
Nõmme kampaaniaaktivistide Prügi-Uber, mis soovib prügi linna maha laotada, kutsub üles seadusi rikkuma, ütles Tallinna tegevlinnapea Taavi Aas.

"Seadused ja ka lihtsalt heakorra austamine on kõigile kohustuslik. Ühiselu reegleid tuleb täita isegi siis kui sa oled pärit Nõmmelt ja isegi siis kui sa oled kodanikuaktivist," sõnas Aas kommenteerides kahe nõmmelase kampaaniat.

Samal teemal

"Seaduserikkumisele üles kutsumine ja jutt sellest, et Vabaduse väljakule tuleks prügi vedada, on õiguslik nihilism. Inimesed, kes tulevad linna saastama, saavad karistada," ütles Aas, lisades, et ajakirjanikud peaksid lõpetama taolise õigusrikkumiste heroiseerimise.

Taavi Aas osutas veel, et aktivistid Elmo Ant ja Tiit Kruusalu ajavad lehes ja pressiteadetest vastukäivat juttu sellest, kas Nõmmel veab prügi BWM või Tallinna Jäätmete Taaskasutuskeskus. "Jutud, et töid teostab BWM on vale,“ ütles Aas. "Täna veab Nõmmel prügi Tallinna Jäätmete Taaskasutuskeskus. Kui ilmneb probleeme, tuleb pöörduda jäätmekeskuse poole."

Aas osutas, et vedaja vahetusega on hakatud vahepealsetest raskustest üle saama, kuid paistab, et aktivistide eesmärk on tähelepanu saada, mitte probleem lahendada.

23 KOMMENTAARI

k
Kes on järgmine? 3. juuni 2017, 01:28
Või oletegi nüüd Taavi Aasa kallal? Ei väsi te ka ükskord ära. Kas mõnel on suured võlad kaelas või pole teil midagi ajaviiteks teha, kui ainult mingi...
(loe edasi)
s
sihukest kinujuttu 2. juuni 2017, 21:39
kuulsin viimati "Sopranos" ja see polnud aaria vaid väljapressimise õigustamine.
Loe kõiki (23)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 614 4181
linnaleht@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee