Nii mulle kui ka sõbrantsidele meeldib kevadisemate ilmade saabudes kappe revideerida. Loomulikult jäävad Gucci saapad alati alles, hooajast sõltumata.

Aga näiteks too veider metsahaldjaroheline narmastega kleit, mis eelmisel talvel väga moekas pidi olema? Ei taha seda enam nähagi!


Päris veider oleks too seksikas kleit või miniseelik või teksašortsid näiteks kodutute varjupaigale või lastekodule annetada. Arvan, et minu reedeõhtused klubiriided pole kõige sobivam riietus ei teismelistele tšikkidele ega pudeleid koguvale vanahärrale. Niisiis: E-Bay!

Kuigi netis asjade müümine pole enam see, mis kümme aastat tagasi. Noh, mis ma siin nüüd oma tegelikku vanust paljastama hakkan! Igatahes tundub minu viimaste kogemuste põhjal, et netis tegutsevadki ainult varganäod, sulid ja häkkerid, kes oma lõbuks teiste faile krüpteerivad.

Saatsin ühele tšikile Prantsusmaale paari kingi. Ega need kõige kallimad polnud, aga odavad ka mitte. Müüsin maha 60 euro eest. Tibi aga teatas paar nädalat hiljem, et kingad siiski ei sobinud. Palusin tal siis need oma kulu ja kirjadega tagasi saata. Veel nädalake läks aega, kui postkontorisse tuligi pakk. Viisin kingapaari koju, et tšekata, ega need pole tagasi saadetud väga juustus seisus. Juustulõhnaliste stiletode asemel tuli kingakarbist välja aga... Üks ehtne mullane Prantsuse peet!

Tibi oli kingad umbes samakaalulise juurvilja vastu välja vahetanud.
Kaebasin muidugi kohe E-Bayle, nemad väitsid, et pole olemas mingeid tõendeid, et ma ise tibile peeti ei saatnud või need kingad üldse eksisteerisid.
Millega aga E-Bay ei arvestanud... Igas maailma sadamas on üks eestlane. Ning Pariisi eestlastel on nüüd tolle petturi aadress.

Paar päeva pärast venna mugavuspõgenikest sõpside külaskäiku tuli väga andekspaluv meil härrasmehelt nimega François, kes netis naistekingi välja pettis. Muidugi lubas ta mulle õiged kingad kohe tagastada. Vot nii aetakse äri!

Ahjaa, soome keele ainus vajalik sõna, millega kõik asjad saab ära ajada, olevat „nonii” Kas ka eesti keele? Mõelge järele... Kõne alustades, sööma hakates, jõulukinke avades...

0 kommentaari

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias