Tallinna Linnahalli ASi nõukogu otsustas tänasel koosolekul nimetada linnahalli juhatuse liikmeks Kaia Jäppineni.

Jäppineni sõnul seob teda linnahalliga lisaks kauaaegne nõukogu esimehe töö, kustumatu mälestus 1980. aastast, mil ta esines linnahalli laval avakontserdil.

"Linnahalli rekonstrueerimine kaasaegseks kontserdi- ja konverentsikeskuseks ei ole pelgalt linna ja riigi kitsas huvi, nagu seda tihti käsitletakse. Leian, et linnahalli kordategemine on palju laiema kõlapinnaga projekt, millest saab kasu terve riik mainekujunduse läbi, ärisektor majutus- ja toitlustusasutuste ning kaubandusettevõtete kaudu jpm. Eesti on väike riik, mistõttu ei saa me olla esindatud laiapõhjaliselt kogu maailmas. Küll aga saame end tutvustada maailmale, kutsudes siia külalisi teistest riikidest. Konverentsiturism on täna tõusev trend ja ma ei näe põhjust selle languseks, kuid paraku läheb see kasumlik turismivaldkond meist hetkel mööda sobiva infrastruktuuri puudumise tõttu, sõnas Jäppinen.

Jäppineni sõnul on linnahallist saanud ligemale 40 aasta jooksul Tallinna ja Eesti sümbol, olles üks oluline osa Tallinna avamisest merele.

4 kommentaari

K
kriitik  /   15:43, 19. mai 2017
KAS SEE ON AUSAM.
H
hakkab pihta  /   18:34, 19. mai 2017
7 aastat tagasi lahkus inimene tervise halvenemise põhjendusel Tallinna abilinnapea ametist. Täna proovib toonane linnapea pääseda kohtust tervisele viidates. Saame seega aru, et Linnahallis toimub midagi sellist mille eest vastutajad oleks süüdimatud.
S
sups  /   20:14, 22. mai 2017
Kui Linnahalli hakatakse suurejooneliselt rekonstrueerima etendus-, konverentsi ja igasuguse muu avaliku sebimise asutusena, on juba projekteerimise juurde kindlasti vaja Pai sarnast vastavate kogemustega inimest, mitte parteilast.
U
Uskumatu  /   11:20, 23. mai 2017
Lapsed küll ei vastuta oma vanemate eest, aga endise KGB ülema tütar jälle kõrgesse ametisse?!

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias