5 kommentaari

L
lol  /   18:04, 18. mai 2017
siis tuleb parkida nii et mahub ära,,,savi neist joontest.
J
just tahtsin sama kirjutada  /   20:47, 18. mai 2017
ei soosi, et reegleid rikutakse aga kui on ikka on absurdini mindud siis tuleb neid reegleid rikkuda. Auto pole jalgratas mis mahub poolele meetrile.
T
teiekommentaareisobi  /   22:13, 18. mai 2017
Parkimiskohalt tuleb enne välja sõita ja alles siis on võimalik laste turvarihmad kinnitada. Nii rikutakse liikluseeskirja, sest turvavarustust kinnitamata ei tohi sõitu alustada. -irnu nii,et tagant vilistab. Jube keeruline on oma peaga mõlda, sõida välja ja pane siis oma tripid kinni. Lihtne!.?
Teiseks. Ma ei saa jätkuvalt aru mis segab kalasabasse parkimist,saaksid jõuetud ja hädapätakad ka pargitud ja tagurdatud.
?
???  /   09:43, 19. mai 2017
Milles asi? Siiani oleme ära mahtunud, nüüd äkki EI MAHU?
K
keegi  /   12:28, 19. mai 2017
Need kitsad parkimiskohad on tõesti õudus kuubis. Autod on lihtsalt niipalju laiemaks läinud, et kui juba kaks autod on paigas, siis kolmas kolmandale kohale puhtfüüsiliselt ei mahu - kui just kõik kolm ei ole järjekorras 20-30 cm vahedega. Ise olen ka laia autoga - suur pere ja teinekord on parklas täpselt selline tunne, et iseenesest vabu kohti parklas on, kuid mitte ühessegi vahesse ei julge nina pista - naabri riivamine on lihtsalt liiga tõenäoline. (Suurematel autodel kipub pööramine ka mitte just kõige teravam olema) Mõnes parklas on parkimisridade vahe ka nii kitsas, et pm kas siis parkimiskohale saamine või väljasõit on mitte kõige osavamale autojuhile paras peavalu (eriti kui kohad on kitsad). Olen täiesti aus - parklas olen ise ühte autot päris hullusti tabanud ja on mind tabatud.
Viimane kord oligi just Tartu Lõunakas meeldiv üllatus - autod mahtusid ilusti, uksi sai ka normaalselt lahti teha, ja parkimiskohale ligipääs oli lihtne.

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias