78aastane Joe Pärnust. (Politsei)

Politsei avaldas täna õhtul Pärnus kadunuks jäänud 78aastast Joed, kes lahkus oma elukohast eile hommikul ja ei ole siiani tagasi tulnud. Kell 20.26 edastas politsei teate, et eakas mees on leitud.

"Annan rõõmuga teada, et Joe on leitud," ütles Politsei- ja piirivalveameti pressiesindaja Maria Gonjak. "Nimelt märkasid tähelepanelikud inimesed juba täna hommikul Sindi raba läheduses liikumas vanemat meest, kuid ei osanud siis arvata, et mees kodust eemale on sattunud ja koduteed enam ei leia. Pärast meedias nähtud otsinguteadet selgus, et rabas hommikul nähtud mehe näol ongi tegemist Joega, keda nii lähedased kui ka politsei otsivad ning mehe leidjad teatasid politseile tema asukohast." 

Pärnu politseijaoskonna piirkonnavanem Tõnu Kivis sõnas, et Joe oli politsei saabudes väsinud ja janune ning meedikud toimetasid ta tervisekontrolliks haiglasse.

"Selle loo õnneliku lõpu eest lähevad tänusõnad tublidele ja tähelepanelikele inimestele, kes Joed märkasid, tema liikumise meelde jätsid ja sellest politseile teada andsid. Nii sai mees kiiresti vajalikku abi ning jõuab peagi tagasi lähedaste keskele,“ sõnas Kivis.

Lähedaste sõnul lahkus mees oma Pärnus Ehitajate teel asuvast korterist eile hommikul kella üheksa paiku. Kuna mehel puudus mobiiltelefon, siis ei õnnestunud omastel pärast eilset mehega kontakti saada. Lähedaste sõnul ei ole mehel Pärnus sõpru ja tuttavaid, kelle juurde ta minna võis.

3 kommentaari

.
....  /   20:33, 17. mai 2017
eesnimi viitab ingliskeelsele kultuuriruumile, pole telefoni ega Pärnus sugulasi-sõpru, samas on tal seal korter. Midagi on jäänud rääkimata. Alustades sellest, mis keeles vanahärra suhtleb.
H
härra läks seenele  /   22:04, 17. mai 2017
hea, et ellu jäi ja puugid ei purenud.
N
nonsens  /   05:48, 18. mai 2017
Mitusada puuki ja rästikut oli hammustanud?

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias