Mu eks on viimaste kuude jooksul korduvalt üritanud minuga ühendust võtta. Ükskord tuli isegi korteri ukse taha, kust mu mees ta ära ajas.

Lõpuks kutsus ta mind normaalse inimese moodi kohvi jooma. Mõtlesin kaua aega, kas minna, ning otsustasin lõpuks siiski napilt mineku kasuks.

Eks ootas mind tühjas kohvikus lillesülemiga. Okei?!

Nüüd on ta siis abielus ja kahe lapse isa, ning ta naine olevat täiesti fantastiline ema. Aga...

„Tead, minu naine ütles, et on võimalik armastada mitut inimest korraga eri viisil. Mina mõtlesin enne, et korraga saab armastada ikka ainult ühte. Aga tead, ta nagu avas mu silmad! Ma armastan teda sellepärast, et ta ei karju minu peale, kui ma prügi välja ei vii. Ja korjab mu kantud trussikud põrandalt kokku. Ja on muidu hea inimene,” alustas ta ja hakkas närviliselt oma sõrmi mudima.

„Aga siis ma saingi aru, et ma armastan sind ka! Ma armastan sind, sest sa oled nii ilus ja seksikas, ja sul on kena pepu ja rinnad. Ja need Gucci saapad ajavad mu lihtsalt hulluks! Ühesõnaga, mis ma tahtsingi sinult küsida... Ahjaa, seda et, ma tahaks sinuga ka ikka koos olla,” teatas ta.

Ma ei saanudki täpselt aru, mida minult täpselt nüüd küsiti. Kas ma tahan talle armukeseks hakata? Kas ma tahan ka temaga lapsed saada ja kannatada, kui ta prügi välja ei vii? Või kas ma tahan äkki nende perega kokku elama tulla?

Kõik need variandid tunduvad päris õudsed! Naised, enne kui te oma mehele mingit vabaarmastuse mantrat või seebika mõtteterasid tsiteerite, mõelge läbi, kas tal on piisavalt ajurakke, et mitte juhuslikult kuuldud lause järgi oma elu ümber korraldama hakata! Mina kujutan ette, et too totuke on terve kevade oma ekse läbi käinud ja neile teatanud, millisel viisil ta neid armastab.

Ahjaa, mulle maikuine lumi täitsa sobib. Saangi oma ägedas talvemantlis ja kallites saabastes pikemalt patseerida.

0 kommentaari

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias