Jõulud on küll ammu seljataga, ent tegelikult on suur kingihooaeg algamas. Sünnipäevad, pulmad, koolilõpetamised... Koolilõpetajatega on muidugi lihtne – nemad tahavad enamasti autot.

Mu sõbrantsil oli hiljuti sünna ning ta sai uuelt kutilt esimest korda kingituse. Kuna ta kutt on Eestis töötav rootslane, ootas ta loomulikult midagi eriti romantilist. Teate küll, midagi sellist, mida too müstiline „Eesti keskmine möku mees”, kellega minul veel au tutvuda pole olnud, ei tee.

Kingi ta tõepoolest sai. SIM-kaardi oma telefonile. Ei, mitte uue telefoni, selgitas ta minu ilmselge segaduse peale, lihtsalt SIM-kaardi. Kingil oli juures selgitav kirjake:

„Siin on sulle uus SIM-kaart, mille number on ainult minul. Mõtlesin kaua, kuidas teisi mehi, kes kogu aeg sulle helistavad ja tekstivad, eemale tõrjuda. Kui sa oleksid kole, oleks see muidugi lihtsam. Telefoninumbri vahetamine on parim lahendus, mille välja mõelda suutsin!”

Ühesõnaga, too svensson on üks oma naist kontrollida üritav friik. Eks ta näitas varemgi haiglase armukadeduse märke, paludes näiteks naisel selline töökoht otsida, kus ta meestega kokku ei puutu, kuid see on ikka täiesti uus tase.

Mida pulmadeks kinkida? Mulle meeldib tavaliselt osta kodutehnikat, kuna seda läheb paarikesel ikka kunagi vaja. Sellest ajast, kui mu sõbrants pärast abiellumist kolme rösterit, viit võileivategijat ja kümmet veekeetjat omas, olen üritanud rohkem minna nišikinkide peale. No seksmänguasjad näiteks – pärast abiellumist pidavat ju just voodielu esimesena kaduma.

Ahjaa, nägin unes, et kutt jättis mu eelmisel õhtul restoranis nähtud ülikuuma ettekandja pärast maha. Kui talle hommikul naljaga pooleks seda rääkisin, nägin kohmetust ja punastamist. Kas peaksin tema õhtusi sõnumeerimisi lähemalt uurima hakkama?

0 kommentaari

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias