Õhtu elamurajoonis. Hämardub. Korrusmajade akendes süttivad tuled. Ühel aknal seisab naine, vastasmaja aknal seisab mees.Siit ei saa üks tunne kaugel olla. Mängivad Ott Raidmets ja Saara Nüganen. (Gabriela Liivamägi)

Mais, septembris ja oktoobris mängib Endla teater kuut lavastust Tervise kultuurikeskuses (Seedri 6). Teine osa repertuaarist jõuab vaatajateni Endla teatri Küünis.

Endla mängib Tervise kultuurikeskuses kuut lavatükki – ühe armastuse lugu „Inimesed akendel”, karget romantikat pakkuvat „Peaaegu armastus”, Endla publiku tänavust lemmiktükki „Mitte praegu, kallis!“, tõsist komöödiat „Valged heteromehed”, olmelist tragikomöödiat „Olga Irina ja mina” ning publiku lemmiklavastust 2015. aastast „Kõik naistest”.

Kolimine on tingitud sellest, et teatri suure saali lavatehnika läheb remonti ning seetõttu ei saa suurt saali 1. maist kuni 30. oktoobrini kasutada. Et aga teatrikülastajatel oleks võimalik jätkuvalt teatris käia, mängitakse osasid lavastusi mujal.

Ava-akordina esietendub täna õhtul kell 19 Tervise kultuurikeskuses armastuslugu „Inimesed akendel”, mis on valminud Arvo Valtoni novelli „Mustamäe armastus” ainetel. Lavastaja on Laura Mets, kunstnik Maret Tamme, videokunstnik Terina Tikka, muusikaline kujundaja Lauri Mäesepp, dramaturg Anne-Ly Sova ja valguskunstnik Karmen Tellisaar. Mängivad Saara Nüganen ja Ott Raidmets.

1 kommentaar

A
ants  /   10:07, 28. apr 2017
Saab olema siis huvitav kogemus

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias