Kas seksuaalne ahistamine peaks olema eraldi paragrahvi all? Kui me oma seltskonnas seda arutame, on tavaliselt naised poolt ja mehed vastu. Mehed kardavad, et siis hakkavad kõik naised neid iga vähegi pikema pilgu või õhtuse telefonikõne peale kohtusse kaebama.

Mis aga saab siis, kui ahistaja on hoopis naissoost? Kuulsime kõlakat, et hiljuti meie firmasse tööle tulnud imeilus tibi on tegelikult krooniline ahistaja.

„Tema võib mind ahistada nii palju, kui ise tahab!” teatas mu lauanaaber Tarmo selle peale julgelt, vaadates uut varastes kolmekümnendates tšikki liibuvates teksades, ülepõlvesaabastes, dekolteed demonstreerivas topis ning punaste juuste lehvides mööda kontorit lendlemas.

Neiu on ülisõbralik ja nõus pikalt vadistama isegi meie töökoha senise esiahistaja, IT-Jukuga, kelle kodus veevärk ilmselgelt puudub, küünekääridest rääkimata. Kuid see on pigem positiivne ning kõik kutid on temast ülimalt sillas.

Esmaspäeval aga tuli Tarmo tagasi meie laua juurde, nagu oleks ta tonti näinud.

„Ta katsus mu peenist!” teatas ta ilma mingi sissejuhatuseta.

Tarmo ja ahistaja olevat samal ajal kööginurgas kohvi teinud, kui tibi korraga Tarmol justkui mööda minnes strateegilisest kohast kinni haaras. Ilma pärast vabandamata.

„Mis sa nüüd ikka, ta kogemata läks vastu, kindlasti oli endal ka mark!” ei uskunud Uku Tarmo juttu.

Paar päeva hiljem aga saabus Uku meie juurde umbes samasuguse ilmega. Muidugi saime kohe aru, mis oli juhtunud. Nüüd aga hõljub meie kontoris õhus küsimus, kuidas mehed ennast seksika peenisekompija eest kaitsma peaksid?

Ahjaa, kõik, kes lubasid end suveks vormi ajada − kuidas programmi elluviimine sujub? Esmaste märkide järgi võite rahulikult juustuga makarone edasi süüa, sest suvi on sellel aastal tühistatud.

3 kommentaari

M
mmm  /   18:06, 27. apr 2017
Jutt on võlts või Tarmo on kapihomo, sest ükski mees ei kurda, kui ilus tibi neid krabab.
S
soovitus  /   22:46, 27. apr 2017
pane püksi mutilõks või täispuhutud õhupall :)
A
ants  /   10:14, 28. apr 2017
Ka Kanal2 näitas C-komandos naisahistajat.On olemas sellised tüübid

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias