Neis päevades on asju, millest isegi peaminister vaikib. (Õhtuleht)

Taas kord – me elame tõeliselt, mitte näivalt huvitaval ajal.

Rahvusvaheline olukord igas ilmakaares on nagu kurjast vaimust vaevatud. Aga korraks, pärast Süüria mürkgaase ja pommitamisi, Türgi referendumit, ja Põhja-Korea tuumaseene ikaldust, on vaikus.

Aga meilgi oleks nagu vana Hiina needus peal. Sündmusi jätkub, aga siinmailgi on silmatorkavaid vaikimisi, just viimastel päevadel.

Küll möllas uus valitsus, nagu sooviks enne viimsepäeva laupäeva kõikidele oma valijatele veel viimast meelehead teha: makse tõsta, teha tähtsaid kulutusi. Aga tervishoiule raha ei anna, nurisesid meedikud ning ähvardasid valusa ja pika streigiga. Valitsus vaikis, press kirjutas. Nüüd lubati raha. Samas – võimalikust suurest uudisest ei taha nagu keegi rääkida, ka meedikud mitte. Streiki vist siis ei tule. Näis, mis saab.

Peaminister Jüri “Ümmarguste Vastuste” Ratas tahtis rahaeralduste järel meile rääkida riigieelarvest, aga ajakirjanikud eriti ei lasknud. Peaministrina tahtnuks ta samas vaikida eelarve defitsiiti laskmisest, parteijuhina vaikida erakonna juhitava pealinna poolt väidetavale riigiõõnestajale aumärgi andmisest, propagandakanaliks ristitud Tallinna Televisiooniga seotusest. Vaikiski, pahaselt ning paljusõnaliselt. Kõva mees on, juhiametiga juba harjunud!

Ehk järgmisel nädalal saame taas teada, mis meil teoksil. Vaikne tsükloni vaikusekese oleks siis nagu möödas. Seniks muusikat. Juba homme on meil Rail Balticu vastane meeleavaldus.

10 kommentaari

K
kriminaalne keskerakond, punasotsid ja isamaamüüjad  /   19:39, 20. apr 2017
Loodetavasti saame võimalikult kiiresti sellest makse tõstvast punavalitsusest lahti. Enne kui nad riigi põhja lasevad.
M
Meeleavalduselt astun läbi  /   08:03, 21. apr 2017
Ratta lahkumist ootan ka.Soovitavalt omal soovil.Ei vea välja.Juba korvpalliliidu juht on Jürile number suuremad käimad.
R
Ratas ratas  /   08:42, 21. apr 2017
Nii kriminaalset valitsust ei tohiks kusagil olla.Milleks ka tallinna tv ja pealinna leht,mis neelab kohutavalt rahva raha,rääkimata kriminaalide toetamisest
H
Huvitav  /   10:45, 21. apr 2017
Kas see villis Ants on Linnalehest, mida keegi ei loe? Kelle raha Linnaleht raiskab?
P
Päästaks  /   10:47, 21. apr 2017
Vaid enneaegsed valimised!
M
mik te nii vihased olete?  /   12:00, 21. apr 2017
Ka isand Vill on sel nädalal liitunud Ratase vastaste koalitsioonirünnakutega.Peab ütlema, et väga hea koordineeritud tegevus.
T
to ratas Ratas   /   12:06, 21. apr 2017
Viha kasv TTV ka TLV ajalehtede vastu, kes avalikustavad Reformi juhitava õukonnameedia valesid on tekitanud paanika.Ainult diktaatorriigis saab rääkida meedia kinnipanekust . Maailmale taoline sõnum Eestist head kuvandit ei loo
M
Matilda  /   12:18, 21. apr 2017
Miks vaikivad poliitikud kui autasu saab riigiõõnestaja?
P
Palun teid  /   18:59, 21. apr 2017
ärge ainult küsige valusaid ja otseseid küsimusi.
M
maeitea  /   10:30, 6. mai 2017
Tuleb päike ja võilill pressib läbi asfaldi, Tallinnas ongi ainult reklaamirägastik.

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias