(MARIANNE LOORENTS)

Tallinna Transpordiamet teatab, et alates 30. aprillist hakkavad liini nr 33 bussid Männiku suunal sõitma omal tavapärasel marsruudil Valdeku tänaval ja peatuma tavapärastes Valdeku, Astri ja Kraavi peatustes.

Raepress kirjutab, et Valdeku tänava remondi käigus saab uue ilme Vabaduse puiestee ja Männiku tee vahelise lõigu tänavaruum. Rekonstrueeritakse sõidu- ja kõnniteed ja kanalisatsioon ning rajatakse või tõstetakse ümber tehnovõrgud. Jalakäijate turvalisemaks liiklemiseks rajatakse ülekäiguradadele LED-tehnoloogial põhinev erivalgustus ning nägemispuudega inimestele rajatakse ülekäiguradade ette reljeefsed kõnniteeplaadid.

5 kommentaari

K
koplikas  /   16:41, 19. apr 2017
eh, ma arvasin, et hakkab taas Koplisse sõitma. Nagu sellel bussil ilutsev eksitav kiri ütleb! Kunagi aastaid tagasi pandi buss ajutiselt tagasi keerama nii, et sel reaalselt Kopli asumisse enam asja ei ole. Ja - pole midagi püsivamat kui ajutised asjad, nii ka 33 bussiga.... Praegu ehitatakse trammiteed, võiks sama ehituse käigus pikendada Sõle tänava suunda otse üle Kopli tänava ja ühendada Malevaga (ruumi/maad selleks on), nii saaks võimaluse näiteks Maleva-Sepa tänava kaudu viia bussiliini ka ringiga Koplisse. Perspektiivikas ka tulevase liinide-ala arenduse jaoks.
D
Dima Lasnamäelt  /   17:03, 19. apr 2017
Kle koplikas, sina ei tea isegi, et Maleva peatus asub Koplis :(
Mis siis veel su ideest rääkida...
K
koplikas  /   17:12, 19. apr 2017
Maleva trammipeatust saab juba Kopliks nimetada, kuid Maleva bussipeatus nii Sõle otsas kui ka praeguse kassino ees jäävad Pelguranna asumisse. Noh, eks venekeelsele lasnaka-elanikule Dimale olegi asi raske, tema jaoks on see kant üks киноРаху kõik....
H
Huvitavad bussid tänapäeval  /   20:10, 19. apr 2017
Sõidavad sinna kuhi ise tahavad.
Ja mitte buss, vaid BUS!
  /   12:55, 25. apr 2017
Meleeva ostanofka on Rakka Al Maare kandis.

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias