48
fotot
Pelgulinna sünnitusmaja vastsündinute intensiivravi perepalatite avamine 18. aprillil 2017. (Tiina Kõrtsini)

Tallinna Pelgulinna sünnitusmajas avati täna vastsündinute intensiivravi perepalatid, mis on Eestis ja kogu Baltimaades ainulaadsed.

Avasõnad laususid tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski, Tallinna abilinnapea Merike Martinson ja Lääne-Tallinna Keskhaigla juhatuse esimees Imbi Moks. Seejärel tutvustas Pelgulinna sünnitusmaja juhataja Piret Veerus vastsündinute intensiivravi perepalatite kontseptsiooni ning järgnes ringkäik renoveeritud ruumides.

4 kommentaari

E
Ehh  /   05:43, 19. apr 2017
Ossinovski kah kõksti pildil. Mis asja riigi esindajal sinna asja on kui eile uudistes öeldi, et see mõni palat tehti annetusrahadest . Nüüd on jah kõik asjapulgad kohal linte lõikamas.
R
realist  /   11:02, 19. apr 2017
Looduslik valik peaks ikkagi jääma - pigem õudne lõpp, kui lõputu õudus kogu eluks...sellepärast ongi iga järgnev põlvkond eelmisest aina väetim ja hädisem, sest eluks kõlbmatud tuunitakse enam - vähem üles, et hing sisse jääb, kuid täisväärtuslikku elulooma saab vähestest, või üldse mitte...
S
seda küll  /   15:38, 19. apr 2017
Niisugust mõtteviisi omada saab vaid see, keda teema isiklikult sügavuti ei puuduta. Teoreetik. Kui juba oled lapsevanemaks saamas ja mingil põhjusel (põhjust küsi jumalalt) sünnib laps enneaegselt, siis sa ei heietaks sa tema kõrval tarku mõtteid looduslikust vaikust ja globaalsest ülerahvastusest ja nälgivatest Aafrika lastest, vaid püüaksid abitukest aidata nii kuis võimalik. Ma ei räägi 500grammistest. See on piirsituatsioon - kui on eeldada palju kahjustusi, siis võiks lasta tal tagasi minna vaikusse.
Õ
Õnnitlused  /   19:35, 19. apr 2017
Pelgulinna sünnitusmajja! Väga vajalikud palatid, tänud!

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias