15 kommentaari

M
Mofo  /   15:09, 18. apr 2017
Muinsuskaitse võiks veidi koomale tõmmata või soovivad nad ikka veel ka Lasnamäe jt. mäed kui ajastut sümboliseerivad ehitised muinsuskaitse alla võtta? Kunagi sellist juttu aeti, isegi täie tõsidusega. Ja lisame siia juurde hunnikute viisi muinsuskaitse all olevaid hooneid, mida ei saa seetõttu remontida, energiatõhusaks muuta jne.
J
Jälle  /   15:10, 18. apr 2017
üks kallutatud tegu...
N
No see on küll tore nali ,kui ta ikka nali on ,  /   15:14, 18. apr 2017
kuna asi paistab väga tõsine olema ,aga aega ju napib ,kõike muud vaja teha , valimised ju tulemas pole aega ,,pisiasjadega ,, tegeleda ,vaja ennast ka ikka näidata ,küll radaris ja küll ikka mujalgi veel ,ei ole vaja marus olla ,2005 olid teised mehed pukkis ja asjast rohkem huvitet . Riputagu kus tahes see medal ,aga tõtt ei saa varjata ,nii nad räägivad .
V
Või nii siis...  /   15:35, 18. apr 2017
Mina muutun äärmiselt kahtlevaks igatsorti liikumiste juures, mille nimedes esinevad koos "selts" ja "kaitse", sest koosnevad need tavaliselt identiteedikriisis pahuratest indiviididest, kel sellega, mida nad nagu "kaitsevad" vähimatki kokkupuudet ei ole.
Tavaliselt lõppevad nende "kaitsmised" hoopis kaitstava kollapsiga, mida ka Eestimaal liikudes kõikjal võib vaadelda.
K
kuna  /   15:39, 18. apr 2017
savisaart enam mõnitada pole mõtet,nüüd võeti ette tallinn.ja nüüd nii kaua jauratakse selle kallal,kuni jälle kellelgi ütlevad närvid üles,või mõne tervis.on teatud ja teada inimesed,kes ainult tegelevadki sellise susserdamisega.ise ei ole võimelised midagi asjalikku tegema,ja teistel ka ei lase töötada.
V
vanalinn  /   16:20, 18. apr 2017
masendav jura toimub. elanikega ei arvestata. lastakse tuimalt ehitajal ülbitseda. selle tulemusena elukeskkond rikneb ja kolitakse ära. vanalinn varsti kontorite päralt ainult... kurb
P
Paul   /   16:25, 18. apr 2017
Õige see on. Näiteks mingu Aas korra vaatama Magasini-Õilme-Herne-Veerenni uusarendust! Vanad majad peavad kinni pidama miljööreeglitest, uusarendus tuleb aga mingi suvaline karpide kooslus, millel veel jõgi keldri all voolab.
K
Karu  /   17:18, 18. apr 2017
Tallinn on ikka pidevalt kaldu sibulate tornide ehitamise ja taastamisega
K
karuteenemedal?  /   17:32, 18. apr 2017
See on ju sulaselge Aasi solvamine.
Aas unistab ja soovib ikka lenini ordenit või medalidt
PS tulivihane Aas pani nüüd terve linnavalitsuse kommenteerijad siin teda kaitsma ja teisi mõnitama.
E
elan  /   18:31, 18. apr 2017
Veel kiidab aas, et linn annab tänavu...Ha ha! MIda ajakirjanikud sellega mõtlesid?
Ma ei tea mis konkreetselt põhjustas sellise otsuse kuid see mis aastaid toimub vanalinnas, on arhitektuuriline genotsiid mida ei saa enam kunagi tagasipöörata. Minge vaadake seda kohutavat nukuteatri juurdeehitust! Enamus renoveeritavatest keskaegsetest majadest vanalinnas saavad kaasaegse betoonsisu! Ja see kõik toimub Tallina rae teadmisel!
Ja mis selle altariseinaga on? Kas sellega jamamine on piisav unikaalse vanalinna hoidmisel? Loodame, et sellest mingit "viruta jalaga Jumalaemale" atraktsiooni ei meisterdata!
T
taavi aas on jumal  /   20:04, 18. apr 2017
sellest ka kange kihu kirikuid restaureerida!
S
Saame Näha  /   22:56, 18. apr 2017
Kuidas Ajalooline Merelinn Tallinn muutub tänu müürmajadele Porto Frankos, lihtsalt ajalooliseks linnaks!
T
tõsielust  /   23:34, 18. apr 2017
mis tähendab, et eelmise võimu pooldajad dikteerivad jätkuvalt ja valavad Tallinnale oma viha.
H
Huviline  /   12:17, 19. apr 2017
Eelmisele kommenteerijale- eks igaüks arva vastavalt oma rikutuse tasemele - kui Tallinna linnavalitsus on kallutatud kellegi rahakoti või võimujanu suunas, siis põhineb ka kogu muu maailm vaid äraostetavusel.
Taavi Aas lubas värske karuteene medali raekotta riputada. Otsigu siis korraga ka 2007 aastal saadud sama medal sinna kõrvale.
Linnapea lause, et liiga ranged nõudmised ei lase linnal areneda oleks nagu copy-paste põhjendusest millega kaotati Tallinna Kultuuriväärtuste Amet. Nüüd sama põhjendusega kaotatakse siis kultuuriväärtused takkapihta? Piisab ju Tallinna suurusele linnale paarist kirikust küll. Paras kogus kruiisituristile atraktsiooniks lisaks kaubanduskeskusele. Muu polegi oluline.
M
Missuguse algustähega  /   12:52, 25. apr 2017
kirjutada Tallinna tegevlinnapea perekonnanimi teksti sees?
Olen märganud erinevaid versioone.

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias