3 kommentaari

A
ausalt öeldes täiega kõrini sigadusest  /   19:22, 12. apr 2017
Remonti alustati pea aasta tagasi, mais. See pidi lõppema õppeaasta alguseks (teadmiseks raamatukogu juhtkonnale: see on 1. septembril!!!). Suvel hakkas asi venima, siis anti uusi tähtaegu: oktoober, november, detsember jne. Nüüd ilmneb, et remont kestab 3 kuu asemel vähemalt 17 kuud!
Ehk oleks aeb anda kohtu alla sellise raamatukogu juhtkond, kes ei suuda tagada normaalset teadusliku raamatukogu remonti VÄLJASPOOL õppetöö aega? Mingit rumalat jama partneritepoolsest altvedamisest jms ei maksa ajada! Tegu on puhtal kujul vale töö tegijate valikuga, saamatusega, kontrolli puudumisega, käpardlikkusega ja kuritahtlikkusega.
N
njahh  /   19:58, 12. apr 2017
eks nii lähebki, kui "asjatundjad" renoveerimisega tegelevad. Kõigi austuse juures see prodirektor pole ju ehituse alal üldse spetsialist. Selle Pagali jutt on väga imelik, miks ülikooli poolt selleks palgatud ametnikud jooksvalt ehitustööde üle järelvalvet ei teostanud, vaid alles siis ärkasid, kui lepingut hakati üles ütlema? Ei pea olema Putin, et küsida, kes ülikooli ametnikest korralageduse eest vastutab?
Raamatukogu on hädavajalik paljudele teaduse tegemiseks, kui pooleaastane kinniolek venib pea kahe aastaseks on see suur sigadus. Kaks aastat, mille kestel ei saa enamust väärtuslikumat kirjandust ei saa kasutada on, lgp, ametnikud, normaalse magistriõpe kestvus ja pool doktoriõppe nominaalajast. Ei kujuta hästi ette, et humanitaarialadel kirjutatakse magistri- ja doktoritööd kasutades vaidlugemissaalides avariiulitel olevat kirjandust. Tegelikult on ülikool rikkunud lepingut, ning ma usun küll, et kraadiõppuritel on õigustatud ootus õppeaja pikenemisele, k.a. stipendiumite maksmise jätkumine. Seda enam, et juunis kolib nn. lugemistare endisest arhiivist ju välja, senini veel teadmata kohta.
K
kikilipsustatud ehitusosakond  /   14:51, 19. apr 2017
Kunagi oli Ülikoolis paar ehitusspetsialisti, aga need läksid ahneks. Nüüd tegelevad täielikud ehitusvõhikud ehitamisega! Mis toimub mehed? Kutsuge Maaülikoolist omale mõni agronoom tööle, need teavad ka ehitusest rohkem kui lillenuusutajad!

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias