Kas teadsite, et lihavõtete ajal on kombeks terve pere ja laiem suguvõsa kokku kutsuda ja neile rikkalik eine valmistada?

Meie oleme ilmselgelt oma paari värvitud muna ja pashaga lihavõttehommikusöögiga seniajani kõike valesti teinud. Õnneks reklaamimaailm õpetab, kuidas päriselus asjad käivad.

Mõnedele meie seast võib tõsise dilemma põhjustada see, millise perega täpselt koos lihavõtteid tähistada.

Mu sõbranna hakkas üsna noorelt koos elama oma keskaaegse kutiga. Ajal, kui meie veel mööda linna veinibaarides aega veeta võime, elab tema kahe lapsega täiskasvanuelu. Ning muidugi kuulub normaalse, juba kooliealiste laste vanema ellu peale autoliisingu ja majalaenu ka armuke.

Nimelt kohtus sõbrants tagasi tööle minnes ühe kutiga. Ehkki esialgu otsustas sõbrants ikkagi truu abielunaisena püsida, ei läinud kuumad tunded siiski üle. Suudlused paljundamisruumis, tundide kaupa pimedusse pargitud autos aja viitmine... Kuni ühel päeval otsustas kahe kuhja vahele sattunud sõbrants, et pakibki oma asjad ja lapsed kokku ning kolib oma elu armastuse juurde.

Harju keskmine mees oleks ilmselt haavunud ja solvunud, et teda on petetud. Too kutt aga nii lihtsalt alla ei andnud. Ta tegi kõik, et sõbrantsi veenda – hoopis tema on too õige.

Ning sõbrants? Tema veenduski! Võttis lapsed ja läks tagasi nende isa juurde. Nüüd oli uue mehe kord oma tundeid tõestada.

Mis on loost saanud? Sõbrants on kahe mehe pidaja! Nii elab ta vahepeal ühe, teinekord teise juures. Ning mõlemad on sellest täiesti teadlikud, kui just mitte nõus. Ise teab ta muidugi, et see pole kellelegi eriti eluterve situatsioon, aga „mis siis, kui ma kuuekümneselt aru saan, et valisin vale mehe?”

Ahjaa, minu elus on uus eesmärk – 60-aastaselt bikiine kanda. Ilmselt pean järgmised aastakümned vaid vetikasmuutidest toituma, aga siht on silme ees!

0 kommentaari

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias