Lavastaja Taavi Tõnissoni sõnul seisneb Timm Thaleri loo põhikonflikt vaimu terviklikkuses. (Tairo Lutter (Õhtuleht))

Aprilli lõpus esietendub Nukuteatris müstiline visuaalpõnevik „Timm Thaler ehk Müüdud naer” ja sel puhul kogub teater naeru.

Kuni esmaspäevani ootab teater naeru kogumise kampaania raames helisalvestisi, kus on kuulda spontaanset, rõkkavat naeru. „Jagatud rõõm on topeltrõõm. Soovime naerukampaaniaga juhtida tähelepanu igapäevaelu õnnelikkudele hetkedele ja neid meeles pidada ehk salvestada,” kommenteerib ettevõtmist teatri kommunikatsioonijuht Hannele Känd. Saadetud klippidest loovad lavastuse „Timm Thaler” helilooja ja tehnik ühe lõbusa naerutrillerduse. Täpsemat infot naeru kogumise kohta leiab leheküljelt www.nuku.ee/naer.

James Krüssi samanimelisel raamatul põhineva lavastuse toovad vaatajateni lavastaja Taavi Tõnisson ja kunstnik Marion Undusk. Tõnissoni jaoks on lavastusel praeguses maailmas palju öelda. „Mulle tundub, et selles nn tõejärgses ühiskonnas, kus praegu elame, on vaja meelde tuletada, mis on tegelikult oluline. Timm müüb ära oma naeru, seega osa iseendast,” ütleb lavastaja.

0 kommentaari

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias