2
fotot
Endine Eesti jalgpallikoondise peatreener Tarmo Rüütli naudib nüüd treeneritööd Põhja-Tallinn Volta jalgpalliklubis (Heiko Kruusi)

Üle pika aja taas treeneripingil oleva Tarmo Rüütli tagasitulek algas viigiga, kui tema juhendatav meeskond Põhja-Tallinna Volta pidas oma esimese Eesti meistrivõistluste mängu.

Kolmanda liiga avamängus viigistas Volta 1:1 FC Hella Hundiga. Kuigi Hell Hunt läks kohtumist Rasmus Raidla väravast juhtima, õnnestus Voltal  Ian-Erik Valge üleajaväravaga mäng viigistada.

Põhja-Tallinna Volta pidas 2. aprillil oma esimese Eesti meistrivõistluste matši. (Margus Kupp (jalkafoto.com))

Kohtumine oli tähelepanuväärne sellegi poolest, et Sõle jalgpallihallis toimunud mängu jälgis 212 pealtvaatajat. Põhja-Tallinna Volta juhatuse esimees Raimo Nõu on öelnud, et rõhub klubis just kogukondlikkusele ning pikas perspektiivis on meeskonna eesmärk tõusta esiliigasse. Nõu sõnul on juba praegu meeskonnas mängijaid, kes võiks oma tasemelt esiliigas mängida. On ka meistriliiga kogemusega mängijaid. Ilmselt tuntuim Põhja-Tallinna Volta mängumees on omal ajal noortekoondistesse kuulunud Alen Stepanjan, kes on mänginud nii Eesti kui ka Läti meistriliigas ning pallis 2016. aastal Hispaania tugevuselt neljanda liiga CD Ronda meeskonnas.

Põhja-Tallinna Volta peab oma järgmise mängu pühapäeval kell 16 Sõle jalgpallihallis, kui vastaseks on peamiselt Eestis elavatest välismaalastest koosnev Rumori Calcio.

2 kommentaari

M
Mihkel Espoost  /   10:01, 7. apr 2017
Kui oli niipalju publikut,siis on asi täie ette läinud.Minu vana kodukant,tulen kindlasti vaatama.Edu.
T
Tõsiselt  /   13:58, 7. apr 2017
hea meel, et Rüütli jälle treeneritööl

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias