Sel nädalal tuli mulle külla vanaema vennatütar Tapalt. Olime viimati lähemalt ninapidi koos, kui tatikatena liivakastis mänguasjade pärast kaklesime.

Sestap olin natuke mures, et kas ta on ikka normaalseks inimeseks kasvanud. Need maainimesed pidid ju kõik olema innukad Trumpi ja EKRE pooldajad. Või äkki kiirgub temast mingit ürgset maanaiselikku seksapiili ja mu mees saab aru, et mina polegi meie suguvõsa kõige kuumem piff?

Enivei, kõik mured olid asjata. Liivakastis lelude üle me seekord ei kraagelnud, tegime hoopis paljude kesklinna kohvikute ja veinibaaride omanikud õnnelikuks.

„Kuidas sulle siis linnas meeldib?” uurisin, sest eestlane küsiks jääkarult enne ta lõugade vahele jäämist ka, mida too temast arvab.

„Muidu on lahe, aga kas teil siin häid kosmeetikuid pole?” küsis maakas siira imestusega. „Tundub, et naistel on kulmud vildikaga peale joonistatud ja kunstripsmete materjaliks on kasutatud harjaseid. Ja mis veel nende huultega toimub?!”

Nüüd hakkasin aduma, millest ta räägib. Kui liiga palju ühe koha peal elad, harjud igasugu veidrustega ära, aga tõesti…

Ühel päeval näiteks ilmus mu punapäine, tedertähniline ja loomulikult pea nähtamatute kulmudega kolleeg tööle, meenutades maailma kuulsaimat kulmuikooni Leonid Brežnevi, kes vist peale kulmude kasvatamise ka nõukaliidus midagi tegi. Selgus, et tibi oli lasknud endale sentimeetripaksused mustad kulmud tätoveerida. Ja oli jumala rahul, kuni mina küsisin, et kas ta varakult alustanud on mardipäeva kostüümi kokkupanemisega.

Nüüd on ta aru saanud, et Leonidi stiili suudavad kanda vaid vähesed – tavaliselt pooliku viinapudeliga vanemaealised vene mehed – ning maksab kinni kalleid lasersessioone, et kulmud taas normaalseks saada. Täissüstitud pardihuultega peab aga mõned kuud elama...

Ahjaa, miks ei leidu ilusalongides meesmassööre? Käive kindlasti mitmekordistuks. Kas ei leidu mehi, kes oleks nõus raha eest naisi mudima?

2 kommentaari

B
blondirubriik  /   16:33, 8. apr 2017
netilehes on mõistusega inimene asjale käe vahele pannud.
paberlehes oli EHTBLONDILIKULT HRUŠTŠOVI olematuid kulme brežnevi pähe pakutud...
N
nagu ikka  /   23:50, 11. apr 2017
meesmassöörid saaksid ahistamissüüdistused..

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias