Eelmisel nädalavahetusel leidis aset minu senise elu kõige margim episood. Eks kõik ole näinud unenägu, kus nad näiteks hommikul tööle minnes seeliku selga panna unustavad.

Nojah, nüüd tean, et see pole üldse veel nii õudne!

Läksime kutiga paariks päevaks spaa-puhkusele. Selles konkreetses spaas polnud ma kunagi varem käinud, aga eeldasin, et spaa nagu spaa ikka – riietusruum, duširuum ja siis basseinid. Ning end trikoos või bikiinides pesta on ebahügieeniline, kas pole?

Enivei, duši alt tulles astusin paremale poole, et oma ujumisriided selga panna, ise veel hoolikalt maha vaadates, et märjal seebisel põrandal ei libiseks.

Olin jõudnud vaid paar sammu astuda, kui kuulsin vilistamist ja tunnet, nagu puuriksid mind kümned pilgud. Selgus, et oleksin pidanud astuma vasakule. Nüüd seisin ihualasti kõigi vaateväljas basseini ääres! Loomulikult pidin nii kiiresti kui võimalik tagasi riietusruumi pagema. Kuid libisesin ning käisin seal samas kõigi silme all basseiniäärel paljalt käna!

Lõpuks tee tagasi kappide juurde leidnuna ei teadnud ma, mida mõelda. Isegi kui nüüd uuesti riietatuna välja tulen, teab terve spaa mind kui seda biffi, kes kõigile oma kehailusid demonstreeris!

“Ärge muretsege nii palju, ikka juhtub mõnikord, et keegi unustab riided selga panna,” rahustas spaa juhataja, kui ma tema kontoris strippamise eest seletuskirja kirjutasin. „Tõsi küll, enamasti on nii hajameelsed pigem üle 70 gruppi kuuluvad inimesed...”

Lõpuks julgesin siiski basseini minna. Tuli välja, et mina polnud seal sugugi ainuke idioot. Naised topivad sageli rinnahoidjatesse asju, et lasta büstil suuremana paista. Mingil tšikil olid selleks varuks valge triibuga punased sokid. Kust ma seda tean? Ta otsustas nendega ujuma minna. Redelist välja ronides rippusid need tal muidugi poole kõhuni, kusjuures ise ei saanud ta midagi aru.

Ahjaa, üks kutt koputas sel nädalal toimetuse uksele sooviga minuga tutvuda. Õnneks jõudsin end õigel ajal kohvinurka peita ja jälgisin, kuidas kolleegid temaga teatrit tegid.

2 kommentaari

K
kass  /   12:50, 31. märts 2017
tundub et ma ei ole ainuke:)
M
Mask  /   11:30, 5. mai 2017
Oot, mis toimetuses?

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias