Roheline ja selle eri varjundid alates laimirohelisest kuni smaragd- ja sinakasroheliseni on tänavu sisekujunduses eriti popid. (Bulls)

Sel aastal on jätkuvalt moes hele ja avar interjöör ning puhtad ja selged jooned.

Toonidest tuleb esile roheline ja selle eri varjundid alates laimirohelisest ja lõpetades smaragd- ja sinakasrohelisega. Ka hall, mis tegi võidukäiku mullu, jätkab tänavu valitsemist. Halli varjundid ning halli ja valge kombinatsioonid on endiselt moes. Lisanduvad metallitoonid, nagu messing, vask ja kuld, mis toovad ruumi soojust. Ka materjalidest on maailmas tänavu võidukäiku alustanud soojad materjalid – terrakota, punane tellis ja kork. Viimane neist ei lisa mitte ainult soojust, vaid aitab ka müra summutada.

Sisekujundus võib olla eklektiline, st kodu ei pea olema kujundatud ainult ühes kindlas stiilis. See tendents algas juba varem, aga tänavu võivad interjöörid muutuda veelgi mitmekihilisemaks, kus leidub eri stiilidest pärit kontrastseid elemente.

Tapeet ei pea olema enam tagasihoidliku mustriga, vaid jõuline ja pilkupüüdev, olles kui mõjukas seisukohavõtt. Samuti on trendikas kasutada ruumikujunduses rohkelt käsitööd, rustikaalset mööblit ja industriaalseid sisustuselemente.

0 kommentaari

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias