„Minu pulmapiltide peal on lubatud ainult saledad naised! Muidu rikub veel pildi ära!” teatas mu keskaaegsele pinginaabrile ta nn parim sõbrants.

Nimel alustas sõbrants hiljuti oma suvise, täielikult Hollywoodi filmide järgi kokku pandud pulma planeerimist. Ning muidugi oleks tema parimast sõbrantsist pidanud saama pruutneitsi. Kuna aga pruutneitsid figureerivad pulmapiltidel, otsustasid nii pruut kui ka peika ühiselt, et nemad ei luba piltidele kedagi suurusest 40 priskemat. Muidugi kehtib see vaid naiste kohta – mehed olgu millised tahavad.

Mu pinks on aga just beebiga maha saanud ega kavatse lähiajal mingitesse väikenumbrilistesse kleitidesse mahtuda. Niisiis teatas ta oma nn sõbrantsile, et ei kavatse üldse pulma tullagi.

Muide, miks valivad pruudid alati pruutneitsidele kõige maitsetumad kleidid, millega üldse on võimalik päevavalgele tulla? Need on alati neoonroosad või satiinist ja meenutavad tavaliselt värvitud kartulikotte või ümber ihu tõmmatud prügikilet.

Kiusamine ei lõppe sugugi koolipingis. Muidugi, koolis tegime päris hulle asju –näiteks peitsime ühe eriti õela tšiki riided pärast kehkatundi ära. Nii pidi ta aluspesu väel õpside tuppa kaebama minema. Või panime ühe kuti magustoidu sisse nii palju kaneeli, et hästi see ei lõppenud. Täiskasvanuna oleme aga targemad ja trikidki õelamad.

Kiusamine pole ainult pruutide pärusmaa. Mu eestlasest ja venelasest kolleeg läksid raksu. Eestlane muidugi alustas siis meilivahetust töökaaslastega, sest kus mujal ikka viha välja valada kui mitte kommentaarides. Üks meist aga saatis meiliketi venelannale edasi. Selgus, et meie boss ei suhtu sõnade nagu tibla ja venku kasutamisse 2017. aastal sugugi positiivselt. Eestlane sai sule sappa.

Ahjaa, kuulsin et peedi söömine teeb rinnad suuremaks. Tasub oma teismelisele tütrele mainida, kui ta rosoljet söömast keeldub.

1 kommentaar

M
Mask  /   11:37, 5. mai 2017
Pruutneitsitele valitakse maitsetumad kleidid seetõttu, et pruudil ja tema kleidi suunas oleks võimalikult palju pilke. Iga pruut tahab ju olla oma pulma kuulsus. Kui keegi hakkab tähelepanu hajutama, nt säravama kleidiga, siis jääb kadedususs eluks ajaks või abielu lõpuni kripeldama.

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias