Mehed, nagu me kõik teame, on bioloogiliselt programmeeritud pidevalt naisi tšekkama. Või vähemalt on nad sajandite jooksul üritanud meid, naisi, selles veenda.

Naistel muidugi sellised bioloogilised kiiksud, köh-köh, puuduvad. Kui mina tänaval näiteks mõnda kena meesisendit pikemalt kui murdsekundi vaataks, oleks kohe tüli majas.

Mõnikord muutuvad need teiste naiste vaatamised isegi mehe kaaslasele endale, vihast hoolimata, täielikuks komöödiaks.

Sel nädalal käisime mina ja Härra Dilaila sõbrantsi ja ta mehega uut restorani proovimas. Kui me siis, kõhud täis, väljuma hakkasime, astus sisse üks eriti ilus ja eksootiline naine – tagumikuni ulatuvate tumedate läikivate juustega mulatitar. Kõrged kontsad, lühike seelik, uhke valge karvakrae. Umbes nagu Eesti Beyonce. Pean tunnistama, et minagi jäin teda jõllitama pisut kauemaks kui sobilik.

See polnud aga midagi, võrreldes sõbrantsi mehe reaktsiooniga. Ta oli just uksest väljumas, kuid pööras ümber, et naist vaadata, samal ajal tagurpidi käies siiski restost väljuda üritades. Ning põrkas otse vastu hiigelsuurt, aga uskumatult kergekaalulist klaasskulpuuri. Kostis klirinat, kui skulptuur tuhandeks tükiks purunes, ning puupüsti täis restorani pilgud pöördusid ilusalt naiselt sõbrantsi mehe poole.

Loomulikult viidi meid juhataja kabinetti. Selgus, et skulptuur maksis pea tuhat eurot, mille restoran kavatseb nüüd sõbrantsi mehelt välja nõuda. Isegi mitu päeva stripiklubis alasti naiste vahtimine oleks odavam tulnud!

Mu vend on samuti krooniline naistevahtija, eriti jõusaalis. Nüüd ei saa ta vähemalt paar nädalat raskusi tõsta. Nimelt üritas ta parajasti rinnalt surumise rekordit teha, kui kaunis, eriti lühikestes pükstes neiu temast mööda kõndis. Muidugi jäid nii tema kui ka ta treeningpartner spontaanselt vahtima. Raskus kukkus maha ning rebenes samuti biitseps. Kaunitari vaatamine lõppes hoopis arsti juures.

Ahjaa, mu sõbrants on otsustanud kümme päeva järjest ainult sidrunivett tarbida. Hoian kiirabi numbri igaks juhuks kiirvalimise klahvi all!

0 kommentaari

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias