Glenn Hughes, „Resonate” (Frontiers Records)

Glenn Hughes on mainekas Inglise raskerokilaulja ja bassist, kes on muu hulgas kuulunud kõrgliiga ansamblite Trapeze, Deep Purple ja vilksatamisi isegi Black Sabbathi ridadesse.

Nüüd rühib ta piltlikult öeldes juba aastakümneid sooloteel või tegeleb rokiprojektidega. Hughes on korra karjääri jooksul Eestiski esinenud, andes aastate eest meeldejääva soolokontserdi Rock Cafes.

Eelmise aasta lõpus sai ta valmis järjekordse sooloplaadi „Resonate”. Pettumust see küll ei valmista, kuid liialt ei vaimusta kah. Lihtsalt selline keskpärasest veidi ülespoole parajalt vali sulam bluusrokist ja raskerokist.

Glenn ise sõnastab albumi olemuse enam-vähem selliselt: „Võimalik, et see on minu kõige hevim album, mille kunagi teinud olen. See ei ole metall! Kuid see on agressiivne ja raske, iga lugu siin lausa palub, et teda ka elavas esituses mängitakse!”

Singlitena on eraldi välja nopitud „Heavy” ja „Long Time Gone”, tegelikult on tunduvalt paremaid n.ö. esinduslugudeks kvalifitseeruvaid. Mäekõrguselt teistest üle on pöörisena jõuline „My Town”, maksimumpalle väljasebiv, tõeline gurmeelugu.

----------------------------------------

Glenn Hughes, „Resonate”, Frontiers Records

0 kommentaari

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias