13 kommentaari

K
Kogu lugupidamise juures  /   17:56, 2. märts 2017
häirib siiski aksioomina kõlav luulu, et Venemaa ilmtingimata ründab. Ründab sõjaliselt, tankide-, lennukite-, allveelaevade- ja dessantbrigaadidega. Ründab Eestit, Lätit, Leedut, Soomet, Rootsit, Poolat ja võib-olla isegi et Portugali. Küsimus "milleks?" saab vastatud teise aksioomiga, et Venemaa juba ongi selline agressor ja teisiti ei saakski. Kust aga võtab Venemaa nt. Eesti okupeerimiseks vajaliku ca 100-tuhandelise militaar- ja tsiviilpersonali (Soome või Rootsi tarvis kuluks aga juba kordi rohkem) või milline Venemaa oblast või respuublika selle tarvis läände tühjaks küüditatakse, sellest ei sõnagi.
Kui aga Venemaa okupantide asemel tulevad "välis investoritena" vene "pokupandid", siis on ju elu kui lill, sest Eestimaa on ilmatu suur ja seda saab jupi-ja lapikaupa maha parseldada veel oi-oi-kui-kaua. Pankade abil soetatu tulemus aga on märksa püsivam kui tankidega vallutatu.
L
lugeja  /   10:21, 3. märts 2017
Lõpetasin Koljati (pessimistlikum variant) lugemise ja leian, et see on optimistlik. Meil läheb tõenäoliselt palju kehvemini. Selge, see et NATO ei alusta sõjategevust Venemaa vastu: USA sõdib ainult enda huvide eest, Lääne Euroopa riigid võitlevad aina suureneva terrorismiga, Türgi, kes on ka NATO liige vaatab rõõmuga pealt.
Aga Kunnase raamatus puudub kolmas stsenaarium: EL vanades riikides on võimul islam... Eesti elanikkond, ka eestlased, tervitavad vene vägesid kui kitsjat võõra kultuuri eest...
Igal juhul väga huvitav raamat. Soovitan soojalt.
X
x  /   10:25, 3. märts 2017
Kuna russiat juhib seaduslik maffia ehk Kremljovskaja OPG siis oodata võib kõike . Praegu nad piirduvad oponentide kõrvaldamisega ehk saadavad kliendile kirurgi.
K
kas  /   11:58, 3. märts 2017
härral on nii suur hirm,või isu sõda mängida.kus aga ta sõna võtab,kogu aeg on sõjahüsteeria.kui palju seda sõjatehnikat ja võõrsõdureid on siia vaja tuua.keda siin hakatakse kaitsma,kui oma rahvas hääbub.maaelu hävitatud.sellest on hea,et nüüd jääb rohkem ruumi sõjamängude pidamiseks.palun,ärge õhutage sõjaolukorda,me kõik tahame elada rahus.
N
ns  /   12:23, 3. märts 2017
Kunnas kui aus ja otsekohene sõjaväelane räägibki Eesti kaitsejõudude veel olevatest puudujääkidest nii nagu on. Paistab, et kõrgemal pool teda eriti kuulda ei võeta. Seepärast on raamatute kirjutamine parim moodus selgitamaks mis juhtub tegelikus sõjaolukorras, kui kaitsevõime tugevdamisel on "pool rehkendust" tegemata.
Järgmiseks võiks Kunnas kirjutada raamatu "Tsiviilkaitse organiseerimine 2020- 2023", sest tsiviilkaitse arendamisest isegi ei räägita.
Kui keegi võimul olev poliitik hakkab rääkima Venemaa ohust ja võimalikust agressioonist, siis tuleb alati küsida mida on tehtud eesti tsiviilelanikkonna kaitseks.
M
Mann  /   15:42, 3. märts 2017
Ainus siin Eestis, kes teab, mida kujutab endast meie kaitsejõudude olukord.
L
laduge plusse  /   00:02, 4. märts 2017
Kunnas on kurb,et tal pole tanke!
P
poeedi luulelood  /   00:57, 4. märts 2017
Vähemalt kui loen järjekordseid Kunnase väljaütlemisi 1939 aasta sündmuste kohta, veendun taaskord, et tegemist poeediga ja mitte midagi enamat.
K
kunnas  /   08:21, 4. märts 2017
puhkab loorberitel ja talle ei meeldi,kui teised sedasama teevad ja teda ei toida...
hirmutamine ,,vaenlase,, toitmisega on sama mis turvavöö-jääknähuga peedistamine.
1
1 Ja samaplära kogu aeg kaa kaa kaa, Aga köigepealt tuleb küsida Eestirahvalt kas ta tahabki üldse seda riiki kaitsta kui seda riiki juhivad sellised poliitikud kes Eestirahvast ei hooli  /   10:16, 4. märts 2017
Selles on küsimus
K
kas Kunnas  /   16:01, 4. märts 2017
siis ei näe,et meid juba ,,kaitstaksegi'' -taevas lendavad madallennul võõrad sõjalennukid,järjest enam tuuakse siis võõrsõdureid ja sõjatehnikat ja võõras ideoloogiagi surub ennast peale,augustis tuleb Tallinnas tore,värviline paraad ja Haapsalus näeb harivaid filme,kuidas kakaauku saab ka muuks otstarbeks kasutada.
K
Kaitses.  /   21:03, 4. märts 2017
Toetan Kunnast 100%. Ründaja kalkuleerib alati enne rünnakut, kas tasub ära see rünnak. Kui me paistame välja, et suudame Eestit kaitsta mingilgi tasemel ründajale probleeme tekitades siis ta kaalub väga rünnakut. Kas Venemaa oleks Krimmi hõivamiseks hakanud konventsionaalset sõda pidama? Ei iial. Ta nägi, et mingit vastutegevust ei tule ja tegi lihtsalt asja ära, sama oli Gruusias. Ega Eesti täna ei suuda rohkem vastu hakata ründajale kui Krimm või Gruusia. Nii, et mõtelge patsifistid. Rikkurid nagunii põgenevad ja vaene rahvas hakkab kalkuleerima kas tasub kaitsele asuda vüi on parem alla anda. Eesti territooriumi kaitseks on vaja vähemalt 90 000 - 100 000 mehelist sõjaaja kaitseväge, seda on näidanud siin toimunud sõjad.
S
See on hoiatus.  /   21:48, 6. märts 2017
Neile,kes jaanalinnu kombel pea liiva peidavad ja arvavad,et siis on nad 100% kaitstud.

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias