Vladimir Voskoboinikovil tuli võttepäeva jooksul kümmekond korda jääaugus käia. Õnneks sai ta vahepeal siiski järve kaldal asuvas saunas end soojendamas käia. (Jake Farra)

Mulle meeldib iroonia, millega jalgpalliliit otsustas tänavuse hooaja eel kodust meistriliigat, ametliku nimega Premiumi liiga reklaamida.

Infoneti üks võtmemängija Vladimir Voskoboinikov pandi reklaamvideo tarbeks jääaugus suplema, et sealt välja tulles eriti mehise mehena vutti taguma hakata. Et Eesti kliimas ja Eesti meistriliigas vastu pidada, peab jalgpallur olema karastatud talisupleja. Eesti jalgpallur ei tohi karta ei tormi ega külma tuult.

Tõepoolest, sageli on märtsi alguses ju lumi maas ja lihtsam talispordiga tegeleda, kui jalgpalli mängida. Sama kordub hooaja lõpus: kuidagi ei taha meelest minna kummaline vaatepilt, kui Hiiul toimunud kullamängu Kalju–Infonet ajal staadioni lähistel mitmed harrastussuusatajad mööda libisesid.

Kui jalgpallur saab end tuule, miinuskraadide ja lumetuisu eest vähemalt liigutades soojas hoida, siis pealtvaatajal seda luksust ei ole. Eesti vutiplatside tribüünid on kevadel-sügisel ju tuultele avatud. Just seepärast tasuks turundustegelastel tõsiselt kaaluda võimalust järgmisel aastal kaasata reklaamikampaaniasse Eesti liiga staarfännid Rootsi Kunn, Mällar ja Myrgel!

Teistpidi mõtlemine tuleb kasuks igas valdkonnas ja nii võib lõpuks ilmneda, et see, mida me kogu aeg oleme pidanud suureks miinuseks, võib olla hoopis trump. Praegusel juhul käib siis jutt Eesti kliimast, mida kõigil meeldib kiruda, aga mille kargus võiks hoopis olla miski, mida täiel rinnal nautida.

0 kommentaari

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias