Korteri sisustamisel on sobitatud harmoneeruvaid värvitoone, mustreid ja viimistlusmaterjale. Näiteks puumotiividega seinakate on sobiv jätk aknast avanevale Nõmme männimetsale. (Priit Grepp)

Ajakirja Kodukiri iga-aastase kodukonkursi aasta kodu peapreemia võitis tänavu noor pere – Katrin ja Mikk Maivel Tallinnast – uusarendusse ehk tühja korterikarpi õdusa kodu loomise eest.

„Värskesse korterikarpi koduse õhustiku loomine on paras pähkel. Perekond Maivel sobitas nutikalt kokku esivanemate pärandmööbli ja moodsa ilmega masstoodangu, tuues juurde praegu moes olevat 1960. aastate õhustikku,” sõnas Kodukirja peatoimetaja Malle Pajula.

Aasta kodu žürii liikme, K-rauta sisekujundaja Merike Hirvoja sõnul kasutas pere loodusest inspireeritud kombinatsiooni, mille osaks on rohelised puud, kollane päike ja kuldne puidutoon. „Korteri sisustamisel on sobitatud harmoneeruvaid värvitoone, mustreid ja viimistlusmaterjale. Eriliselt püüab pilku puumotiividega seinakate, mis on sobivaks jätkuks aknast avanevale Nõmme männimetsale,” märkis Hirvoja.

Aasta kauneima aia rajasid Ene ja Urmas Jürivete Tallinnast. Kodukiri korraldab kodukonkurssi juba 20. korda. Tänavu osales võistlusel ligi 60 kodu ja aeda üle Eesti.

2 kommentaari

T
tühi karp  /   17:24, 2. märts 2017
Kas see tühi karp oli ostetud neil või hõivasid tühja karbi? Kuidagi segane jutt.
A
arusaamatu  /   18:02, 2. märts 2017
kõik kodud on alguse saanud tühjast karbist.

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias