Mu sõbrants ja ta peika ostsid hiljuti oma esimese kodu. Loomulikult vana maja, nagu trend ette näeb. Ning loomulikult selgus, et pea terve elektrisüsteem vajab väljavahetamist, kui nad just ei taha leida end keset ööd leekides majast.

Sõbrants otsustas elektriku kutsuda, ehkki kutt üritas teda veenda, et elektrisüsteemi nullist turvaline paigaldamine on töö, mille iga õige mees suudab ise ära teha. Elektrik tuli, mõõtis ning arvutas välja palju odavama hinna, kui sõbrants ja ta mees olid arvestanud.

Kui töömees end lõpuks minekule seadis, olles enne sõbrantsi ja ta miskipärast pahura mehega tassi kohvi joonud, teatas sõbrants rõõmsalt:

„Nonii, nüüd on meie mured lahendatud!”

„Misasja? Loomulikult peame me veel hinnapakkumisi võtma!” protesteeris kutt.

„Miks nii? Tüüp teab, mida tegema peab, ja pakkus meile palju parema hinna, kui ootasime!”

„Ah tõesti! No mine ja joo siis selle elektrikuga veel kohvi, kui ta sulle nii kangesti meeldib!” pakkus mees.

Ah siis sinna oli koer maetud!

„Sina ei näinud, kuidas ta su tagumikku tšekkas, kui sa Pitsu põrandalt üles tõstsid! Ja üldse – miks sa enne tema tulekut parfüümi peale panid? Ma isegi ei teadnud, et sul see parfüüm on! Sina juba temaga kahekesi koju ei jää!” ladus sõbrantsi mees kõik etteheited lauale.

Armukadedus väikeses doosis võib olla seksikas. Aga seisukoht, et sinu naine igal võimalusel esimese ettejuhtuva töömehega voodisse hüppab, on psüühikahäire esimene sümptom.

Ilusatel inimestel on raske tööd saada. Nagu näha, keelduvad mehed palkamast seksikat elektrikku ja naised ilmselt kena noort lapsehoidjat.

Mida mu sõbrants siis tegi? Mure lahendatud – ta otsis naiselektriku. Sellise pensionieale ligineva proua, kes nõukaajal ilmselt traktorit juhtis ja parandas. Ning näitas oma piiritut usaldust mehe vastu, jättes hoopis tema koju elektritöid üle vaatama. Mehed mu sõbrantsi kontoris on nagunii seksikamad kui too elektrik.

Ahjaa, mu kuti hull eks tahab minuga kohvi jooma minna. Kas peaksin igaks juhuks turvatiimi kaasa võtma ja kuulikindlat vesti kandma?

0 kommentaari

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias