43
fotot

Möödunud reedel toimus Tartu Näituste messikeskuses haridus- ja infomess Intellektika, mis tõi kokku haridusasutused ja organisatsioonid üle Eesti. Tänavu oli tähtsal kohal praktiliste oskuste väärtustamine, messil sisustati üle 30 töötoa.

Intellektika päevakavas leidus põnevaid tegevusi eri vanuses ja huvidega noortele, rääkis messi projektijuht Virge Lomp.

Koostöös sihtasutusega Innove seati messil üles oskuste aasta 2017 raames oskuste tänav, kus tutvustati tehnilist osavust ja praktilisi oskusi nõudvaid erialasid.

“Eesmärk on tutvustada erinevaid ameteid ning aidata kaasa hoiakute kujundamisele, et praktilised oskused on väärtuslikud ja ei jäta elus hätta,” kirjeldas korraldaja ning lisas, et haridusmessil saab näiteks tutvuda toitlustusteenindaja, kondiitri, keevitaja, ehitusviimistleja, sõiduauto tehniku ja sepa ametiga ning ka ülevaate metallitööst, robootikast, elektroonikast, metsandusest, mehhatroonikast ja mitmest teisest valdkonnast.

1 kommentaar

J
Juhan.  /   09:15, 22. veebr 2017
Seati üles töötoad aga kes tahab töötada, kool on õppimiseks aga õppida ei taheta, õpetajad ei tohi kontrollida õpilaste teadmisi üle kahe korra nädalas.

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias