Kerly on tänavuse Eesti Laulu üks favoriitidest (Stanislav Moshkov (Õhtuleht))

Üheksandat korda toimuva ürituse „Eesti Laul 2017” finaal tundub seekord tulevat õige põnev ja intrigeeriv.

Esimesed viis finalisti on teada, juba homme toimuvas teises poolfinaalis pannakse kõik lõplikult paika.

Kohalikest kõvema kaliibriga lauljatest on finaalis sees juba vanameister Ivo Linna, pärast Vanilla Ninjat sooloteel sammuv Lenna Kuurmaa ja noorema generatsiooni suur lemmik Elina Born. Huvitav on fakt, et kõik nimetatud on varem Eurovisiooni lauluvõistlusel edukalt osalenud kas duo või ansambli koosseisus.

Kui suuremaid üllatuspomme ei tule, siis peaksid sel laupäeval tee kümne parema sekka leidma rahvusvaheliselt üpriski soositud Kerli ning helilooja Sven Lõhmuse lugu esitav duo Koit Toome & Laura. Tõenäoliselt avanevad uksed finaali veel Daniel Levile, kes on samuti noorte hulgas populaarne.

Isiklikult pakuks välja, et finaalis läheb kõvemaks madistamiseks just nimelt staažika Ivo Linna („Suur loterii”), Kerli („Spirit Animal”) ja Koit Toome & Laura („Verona”) vahel. Kuigi ainult lugude põhjal otsustades on esmamulje põhjal vahest parimaks hoopis Lenna Kuurmaa („Slingshot”).

Kombinatsiooni laul-show-rahvusvaheline tuntus summeerides tuleks Eurovisiooni lõppvõistlusele Kiievis saata kindlasti Kerli. Tema taga on väga tugev kogenud tantsurühm, lisaks efektsed kostüümid.

Teisest küljest oleks kokkuvõttes huvitav ka Ivo Linna comeback Eurovisiooni lauluvõistlusel, sest kunagi koos Maarja-Liis Ilusaga esinedes tehti seal Eesti läbi aegade üks parimaid sooritusi.

„Eesti Laul 2017” finaal toimub 4. märtsil Saku suurhallis.

6 kommentaari

K
Kindlasti  /   21:33, 16. veebr 2017
mitte.
M
minge seenele,  /   21:58, 16. veebr 2017
kas meil hinnatakse shõud või laulu.Muusikavaatlejal on katus jehat pannud.
M
minge seenele,  /   21:58, 16. veebr 2017
kas meil hinnatakse shõud või laulu.Muusikavaatlejal on katus jehat pannud.
N
nojah  /   07:21, 17. veebr 2017
mõtlevad, et meil raha pole, jätavad paremad esitajad välja? Hundisilmalt tõid kartulikottidega välja, kuhu see kadus?
M
Muusik  /   12:59, 17. veebr 2017
Kerli laul jääb hästi meelde ja hakkab kummitama peas edasi. Kui lavašou ka normaalne on, siis rahvusvahelist publikut arvestades tooks see kindlasti rohkem hääli kui keegi teine. Kerlil on oma suur fanclub ju üle terve maailma. Ivo Linnat armastatakse ainult meil siin Eestis ja Eurovisioonil ta ilmselt jääks liiga tavaliseks esituseks. Teised on enam vähem samal pulgal.
K
kahtlanevanamuttmustakohvriga  /   11:46, 21. veebr 2017
kui kedagi sinna eurovisioonile üldse saata, siis sobib ainult Kerli

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias