Eile tööle tulles ja hommikuputru valmistades sattusin pealt kuulama huvitavat vestlust.

„Vaatasin ta brauseri ajalugu, kui ta vetsus käis. Ei midagi! Aga ma olen kindel, et ta petab mind! Pean kuidagi ta telefoni PIN-koodi välja uurima. Sealt leian kindlasti tõendid!” vehkis meie raamatupidaja kirglikult kätega. Sekretär noogutas nõusolevalt pead.

Milles siis teema? Massaažisalongid? Kohtingusaidid? Tinder?
Tibid vaatasid mulle arusaamatult otsa, nagu elaksin endiselt kiviajas.
„Netflix muidugi! Daa!”

Netflixis petmine tekitab üha uusi tülisid ja isegi lahkuminekuid. Kuidas siis Netflixiga petta? Teil ja teie kaasal on kindlasti oma lemmikseriaal, mida koos diivanil mõnel õhtul naudite. Netflix ja tšill.

Kuidas end tunneksite, kui teie kaasa selle seriaali uut osa teieta vaataks? Hüljatud, solvunud ja tõrjutud pole piisavad sõnad sellist reetmist kirjeldama.
Samas tahaks nii väga teada, mida Kevin Spacey järgmiseks ette võtab. No vaatame ainult paar minutit... Ja enne kui arugi saate, olete juba petmise toime pannud.

„Magagu parem naabrimutiga, aga kui ta „Orange Is The New Black” uusi osi üksi vaatama hakkab, ei andesta ma talle kunagi! Võib-olla hakkan hoopis üksi „Kaardimaja” vaatama,” arvab meie sekretär.

Inimesed võtavad kasutusele äärmuslikud abinõud, et petmist jätkata ja seda varjata. Või noh, kes olen mina sellest rääkima. Tegin endale isikliku, äraarvamatu salasõnaga konto, kust mu kutt ei näe, et olen tegelikult meie lemmiksarja lõpuni vaadanud. Ning temaga koos olles teesklen üllatust, kui jälle mõni Walking Deadi peategelane zombide hammaste vahele sattub. Tere tulemast petmisesse 2017. aasta moodi!

Ahjaa, kas raamatupidaja mees siis petab teda? Jah, aga mitte nii nagu tema arvas. Tal on hoopis salajasse kohta maiustused peidetud, et uue aasta dieedilubadusest kõrvale hoida.

0 kommentaari

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias