4
fotot
Liiklusavarii Tammsaare Ärikeskuse ees (Alar Truu)

Täna õhtupoolikul olid Tallinna suuremates liiklussõlmedes ummikuid tekitamas avariid. Avariid juhtusid tipptunnil. Kella 18.25 teatati politseist, et avariilised takistused on kaotatud ning liiklus normaliseerub.

Kell 17.15 juhtus Tammsaare tee 49 juures Pärnu maantee suunas liiklusõnnetus, milles põrkasid kokku sõiduautod Seat ja Opel Astra, edastas Põhja prefektuuri pressiesindaja Seiko Kuik. Avariis sai kannatada ühes autos olnud üheksa-aastane laps, kes toimetati haiglasse. Liiklus oli häiritud.

Kell 17. 23 sõitis Pärnu maanteel Magdalena haigla juures sõiduauto Citroen ülekäigurajal otsa kahele jalakäijale - 35aastasele mehele ja 35aastasele naisele. Kohale saabunud kiirabi vaatas mõlemad kannatanud üle ning selgus, et haiglaravi inimesed ei vajanud. Liiklus aga oli häiritud ning tekkis suur liiklusummik. 

Umbes samal ajal juhtus liiklusõnnetus ka Tammsaare teel* jalakäijate silla juures suunaga Järvevana tee poole, kus kokku põrkas neli autot. Ka seal olid tavapärasest suuremad ummikud, sest avarii sulges ühe sõiduraja.

Inimestel tuli varuda kannatust, et sihtpunkti jõuda.  

*Algselt oli teade, et avarii juhtus Järvevana teel.

4 kommentaari

L
lol  /   18:25, 14. veebr 2017
kuna keegi end süüdi ei tunnista,,,siis vaidlevad nad seal hommikuni,,kes kellele tagant sisse sõitis ja lõpuks ei jää pollidel muud üle,,kui pealtnägijaid taga ajama hakata=fakt.
J
joogised ju,  /   18:50, 14. veebr 2017
panis sõpradega enne kojuminekut tööjuures pidu.
A  /   18:58, 14. veebr 2017
Miks mitte "põhjustas"?
A
A.H.  /   07:04, 15. veebr 2017
Mis kolm avariid? Kolm avariid oli eile õhtul ainuüksi Järvevana teel.

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias