Sõbrants saatis mulle kolmapäeva hilisõhtul sõnumi, kuulutamaks välja veini eriolukorra. Tõlkes tähendab see, et midagi läks väga valesti ning ta tahab vähemalt kella üheni hommikul mulle oma rasket elu kurta, tehes samal ajal pudelile veinile päkad silma.

Kuna samal õhtul oli sõbrantsi ämm tal ja mehel külas käinud, ei tulnud kriisi põhjust kaugelt otsida. Kutsusin Kati kaasa, sest väike kesknädala veiniõhtu kulub tüdrukutele alati ära.

Sõbrants tervitas meid uksel, hoides käes seksikat punasest pitsist korsetti, sukahoidjaid ja kontsakingi, mis tunduks ülepakutud ka strippari jalas.

„Kas te kujutate ette, mida ämm mulle sünnipäevaks kinkis?!” kriiskas ta.

Ma ei teadnud, kas nutta või naerda. Seksikat pesu on muidugi toredam kingiks saada kui koristustarbeid, aga oma mehe ema käest?

Pärast klaasi veini purtsatas Kati äkki: „No vähemalt said sina uue ja kasutamata aluspesu! Minu mehe ema kinkis mulle oma kasutatud alukad! Ta oli just kaalust alla võtnud ja talle need enam ei passivat, aga miks head kraami ära visata, eks!”

Kati pisike ämm kaalub oma nn paksudel päevadel umbes 50 kilo. Kati aga on üle 180 sentimeetri pikk ja suurusnumbris 42. Nii et proua pärandas siis oma kasutatud sekspesu väikese vihjena kaalust alla võtta.

Kas mulle on ämm läbikaalutud kingipaki saatnud, et oma poja voodiellu kirge lisada? Aga muidugi, kuidas siis teisiti! Ehkki mitte päris ämm. Mina sain esimese seksika pitspesu komplekti oma keska-boyfiend’i isalt. 16-aastaselt. Loomulikult ei jätnud mu emps talle ütlemata, mida ta sellest kingist arvab.

Kallid ämmad, kui teie poeg sellest hoolimata, et tema väljavalitu jubedat mugavpesu kannab, temast lahku pole läinud, siis pole teil vaja samme sekspoodi seada. Äkki teie poeg eelistabki H&M-i triibulistes trussikutes naisi?

Ahjaa, sõbrants ostis oma pulmakleidi 50 euro eest välismaa heategevuspoest. Öelge veel, et pulmade peale peab kümneid tuhandeid eurosid põlema panema.

1 kommentaar

O
Olge ikka tublid!  /   21:58, 9. veebr 2017
Pereõnne nimel hoidke hambad ikka irevil, no selles "riideimpeeriumi" Göörlide või misiganes irves.
Ja tütart pange, ämma pange ja äia ka kui vaja.
Siis on õnn õuel ;)

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias