Vaba aeg

Jõulukontserte igale maitsele: armastatud lauljad, tenor ja bariton ning Vennaskond ja Lenna 

Linnaleht, 21. detsember 2016, 16:14
Koit Toome ja Maria Listra tänavusel jõuluturneel Põlvas  Foto: Aldo Luud (Õhtuleht)
Kuigi paljud jõulutuurid on praeguseks juba lõppenud, on võimalik vahetult enne jõule saada osa südamlikest jõulukontsertidest.

Maarja ja Taukar

Maarja ja Karl-Erik Taukari ühisel kontsertturneel kõlavad mõlema tuntumad lood, peale selle ka kaunimad jõululaulud. Tartus Peetri kirikus esinetakse 22. detsembril kell 19 ja Tallinnas Kaarli kirikus 23. detsembril kell 19. Jõulude ajal saab armastatud muusikuid kuulata 25. detsembril Rakvere kirikus ja 26. detsembril Haapsalu kultuurikeskuses.

Koit Toome ja Maria Listra

Koit Toome ja Maria Listra on jõulude eel pannud kokku värske kava, kuid esitamisele tulevad ka mõned parimad lood eelmisest aastast. 23. detsembril esinetakse kell 19 Tartus Peetri kirikus ja 28. detsembril Tallinnas Kaarli kirikus. 25. detsembril saab Toomet ja Listrat kuulata kell 17 Viljandi Pauluse kirikus ja 26. detsembril kell 17 Kuressaare Laurentiuse kirikus.

Inga ja Toomas Lunge

Näitleja Inga Lunge ja tema abikaasa Toomas Lunge on samuti jõuluturneel „Meie pere jõulud”. Inga ja Toomas lubavad, et toovad pühademeeleolus kuulajateni lihtsad ja ilusad laulud. 25. detsembril kell 17 esinetakse Kuressaares, 27. detsembril kell 19 Tallinnas Kaarli kirikus ja 28. detsembril Tartus Peetri kirikus kell 19.

Zahharov ja Kuusik

Jõulude ajal kohtuvad jõuluturneel Eesti esitenor Jassi Zahharov ja esibariton Oliver Kuusik. Oodata on meeliülendavat õhtupoolikut traditsiooniliste ja kaunite jõululaulude seltsis. Pühapäeval kell 17 esinetakse Tartus Peetri kirikus ja 26. detsembril kell 17 Tallinnas Kaarli kirikus.

Rolf ja Saara Kadak

Laulja Rolf Roosalu ja näitleja Saara Kadaku jõuluturnee on juba lõppenud, aga 30. detsembril kell 19 antakse Tallinnas Kaarli kirikus lisakontsert. Kontserdil kõlavad tuntud jõululaulud, näosaate menukamad esitused ja ka Roosalu enda lood.

Lenna ja Vennaskond

Ühiselt on jõulutuuril armastatud laulja Lenna Kuurmaa ja pungilegend Vennaskond, Tartus Eesti Rahva Muuseumis esinetakse 23. detsembril kell 19.

Benton ja tema tütar Sissi

Dave Benton ja tema tütar Sissi annavad jõulude ajal kontserdi „Isa ja tütar”. Esitamisele tulevad üle maailma tuntud jõululaulud. Bentoneid saab kuulata 25. detsembril kell 17 Tallinnas Kaarli kirikus ja 26. detsembril kell 17 Viimsi kirikus.

The Ilves Sisters

The Ilves Sisters tuuritab jõulude ajal kavaga „Happy New Year”, kuuleb nii kaunimaid jõululaule kui ka ABBA muusikat. 28. detsembril esinetakse Tartus Vanemuise kontserdimajas, 29. detsembril kell 19 Tallinnas Kaarli kirikus.

PÄEVATOIMETAJA

+372 614 4181
linnaleht@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee