Värsked Tallinna uudised

TV3 VIDEO | Nõmme linnaosa ambitsioonikas juht ei varja, et rihib kõrgemale (11)

Toimetas Kristin Aasma, 28. november 2016, 20:02
Risto Kask Tallinna Nõmme linnaosa vanema kohusetäitjana novembris 2016. Ekraanitõmmis / TV3
Risto Kask, kes kümmekond aastat tagasi valiti Eesti kauneimaks meheks, on seadnud endale kõrgemad sihid. Keskerakonna liikmena on ta olnud ametnik Nõmme linnaosa valitsuses ning praeguseks saanud linnaosa vanema kohusetäitjaks. 

Tallinna Nõmme linnaosa valitsus on hüppelauaks olnud paljudele Eesti tipp-poliitikutele - sealt on tulnud saadikuid riigikogusse ja europarlamenti, kõnelemata ministritest, vahendas TV3 "Seitsmesed uudised". Nüüd on viimatine Nõmme juht Tiit Terik liikunud seoses valitsuse vahetusega riigikogusse ning tema kohuseid linnaosa vanemana täidab Risto Kask (31). 

Samal teemal

"Kindlasti ei ole minu tänane ametipost minu ambitsioonide kulminatsioon," tunnistas Kask ja nimetab varasematest Nõmme linnaosa vanematest Urmas Paetit, Hanno Pevkurit, Vilja Savisaart-Toomastit ja linnaosas eriti menukana tegutsenud Rainer Vakrat. Aga mitte kõik Nõmmet juhtinud ametnikud ei ole suuremate ettevõtmistega silma paistnud. Näiteks Erkki Korbil jäigi viimaseks tähelepanu tõmmanud tegevuseks nagistamine koolimaja vanade radiaatorite ümber.

Risto Kaske on nõmmekad kritiseerinud aga sellepärast, et ta toob apoliitilisse kodukandi foorumisse sisse poliitteemasid, kiites näiteks uue valitsuse uusi aktsiise. Ta võrdleb ka telekanalis suhkrurikast Coca-Colat ja tervislikku jogurtit. "Alkoholiaktsiis on juba puhtalt rahvatervise küsimus," sõnas edasipüüdlik noor poliitik lisades, et see poliitika on preventatiivne.

Jääb veel lisada, et Risto Kask valiti 2007. aastal Eestimaa kauneimaks meheks ning ta on osalenud mitmes heategevusaktsioonis.

11 KOMMENTAARI

k
kruuptant 29. november 2016, 09:24
Tüüp ei pääsenud korruptsioonisüüdistusest, vaid asi on kohtus otstartbekuse kaalutlusel lõpetamisel. See tähendab, et süüdi on ta ikka. Ehk suli.
Loe kõiki (11)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 614 4181
linnaleht@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee