Värsked Tallinna uudised

Kas Tallinna teletornis saab edaspidi ainult kapsast? (7)

Kristjan Väli, 18. november 2016, 15:42
Teletorn. Alar Truu
Tuleva aasta märtsis vahetub Tallinna teletorni restorani nägu ja tegu: viis aastat pealinna kõrgeima asukohaga hiilanud brasserie & restoran Teletorn kolib välja. Käivad sahinad, et selle asemele tuleb taimetoidurestoran.

Tallinna teletorni juhataja Riina Roosipuu sõnul tingis restorani vahetuse praeguse söögikoha lepinguperioodi lõpp. Avatud konkursi restorani kohale võitis OÜ Kratt Resto, kelle kontseptsioon ja visioon sobis teletornile kõige paremini. Samuti tõdeb Roosipuu, et finantsiliselt oli tegemist mõistliku valikuga.

Operaatori vahetus ja restorani ruumide uuenduskuur toimub tuleva aasta veebruaris ja märtsi alguses, mis tähendab seda, et teletorni restoranikorrus on sellel perioodil külalistele suletud.  "Uue näoga söögikoht saab olema külalistele taas avatud hiljemalt 15. märtsil 2017. aastal. Restoranikorruse remondiperiood ei piira teletorni tavakülastusi,“ lausub Roosipuu. Ta toonitab, et ürituste korraldamist remont ei sega ning toitlustust pakutakse sellel perioodil catering-teenuse abil.

Käivad sahinad, et tegemist saab olema taimetoidurestoraniga. "Kindlasti ei ole plaanis piirduda taimetoiduga, vaid pakkuda väga erineva tooraine ja valmistusviisidega roogasid,“ sõnab siiski teletorni juhataja.

Roosipuu sõnul plaanib teletorn tutvustada täpsemat kontseptsiooni järgmise aasta alguses, kui kõik detailid on paika loksunud. Samuti soovib ta uue restorani peakoka nime esialgu saladuses hoida.

7 KOMMENTAARI

m
mari 19. november 2016, 07:39
Aastake tagasi sai ka seal käidud ja mind üllatas, kui kesine kujundus seal oli. Ei kutsunud istuma ning nautima. Kuni sellesse kohta stiili ei tekitata, jääbki see koht kiratsema.
m
mees47 19. november 2016, 03:16
Millegipärast on see söömine koguaeg olnud nagu püha tegevus.Vanasti sai käidud vanavanematega laupäeviti keskturul,et ehk on midagi head müügil ja al...
(loe edasi)
Loe kõiki (7)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 614 4181
linnaleht@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee