Värsked Tallinna uudised

Tallinna linnavalitsuse ametnike kriminaalmenetlus lõpetati (7)

Toimetas Geidi Raud, 17. november 2016, 17:08
Foto: Aldo Luud
Riigiprokuratuur teatas Tallinna linnavalitsusele, et prokuratuur rahuldas Tallinna linna taotluse kriminaalmenetluse lõpetamiseks linna ametnike suhtes nn reklaamiasjas.  

Oma tööülesandeid täitnud kümnekonna linnaametniku tegevuse suhtes läbi viidud menetluses tuvastati, et ametnike osas kriminaalmenetluse jätkamiseks ei ole alust.

Tallinna linnavalitsus märkis, et kõnealuse menetluse üksikasjad on prokuratuuri poolt kuulutatud asutusesiseseks kasutamiseks ehk ühtegi nime ega menetlusega seonduvat asjaolu ei ole juurdepääsupiirangu tõttu lubatud avalikustada.

Tallinna linnapea ametist tagandatud Edgar Savisaar sai eelmise aasta sügisel kahtlustuse mitmes altkäemaksu võtmise episoodis. Septembris sai Savisaar kahtlustuse ka Tallinna linna raha eest poliitreklaami tegemises. Asi puudutas nii telereklaame "Tallinn liigub" kui Hiiu staadioni avamisele kutsunud plakatit.

Samal teemal

23. veebruar 2017, 17:21
Revisjon: on kahtlust, et Tallinn kasutas linna raha poliitiliseks reklaamiks

7 KOMMENTAARI

s
saate aru, ei ole lubatud avalikustada 17. november 2016, 21:24
miks maksan makse, kui raha kulutatakse vaid endi rahakoti täitmiseks.
o
Oli 17. november 2016, 20:34
See vist Rootsis, kui avastati, et parlamendi naisdelegaat ostis omale kuluhüvitise eest sukkpükse, siis lasti suure skandaaliga lahti. Meil liisib Ke...
(loe edasi)
Loe kõiki (7)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
linnaleht@linnaleht.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee