Värsked Tartu uudised

ÕHTULEHE VIDEO | PÄEV MARCO TASASEGA, 2. OSA: kuidas vormib mees oma stripparikeha ja millised raskused varjutavad tema pealtnäha muretut elu? (19)

Helen Pentsa | Video: Geidi Raud, 12. oktoober 2016, 15:38
Foto: Geidi Raud
"Päev Marco Tasasega" teises osas paljastab mees, kuidas ta hoolitseb oma stripparikeha eest ja jagab huvilistele hüva nõu keha vormimise osas. Lisaks räägime ka tõsisematel teemadel ja saame teada, millised traagilised sündmused tema pealtnäha muretut argipäeva varjutavad.

Marco käib trennis neljal korral nädalal, alati veedab mees seal rohkem kui tunnikese. "Väga palju tuleb kirju, kuidas teil on nii head kõhulihased. No mis head nad ikka on? Tuleb vähem süüa ja rohkem liigutada, mitte küsida!" sõnab ta. Marco on oma heast vormist vägagi teadlik, ent sellegipoolest ta ei arva, et arenemisruumi enam poleks. "Ma pole kunagi endaga rahul. Sellepärast ma näengi nii hea välja, et kui ma oleks endaga väga rahul, ma võib-olla ei käikski trennis," sõnab mees.

Samal teemal

Tartu tänavatel ei jää staarstrippar kõndides kellelegi märkamatuks, ent see teda ei häiri. "Siin on inimesed juba harjunud minuga. Tartu on ju väike linn. Kõik teavad, et siin elan. Kellelegi ma liiga ei tee," räägib ta.

Marco elu võib tunduda nagu pidu ja pillerkaar - esinemised, peod, uhked rõivad ja palju nakkavat naeru. Ometi on ka Marcol muresid, millele mõtlemine teeb tõsiseks.

Üks nendest on hetkel tõsise luumurruga haiglas lebav vanaema. "Vanaemaga juhtus praegu halvasti - ta poolteist kuud tagasi kukkus ja tal on päris kõva murd, ta ei saa üldse liikuda," sõnab Marco murelikult. "Ma olen tegelikult tugev inimene, ent kui ma näen oma lähedasi niimoodi kannatamas, siis see ei mõju mulle hästi," lisab ta. Vahetult enne vanaemaga juhtunud õnnetust nägi Marco hoiatavat unenägu.

Oma ema ja vanaemaga on mehel tugev side. Väga tihti on olnud nii, et kui Marco oma mobiili sisse lülitab, tuleb esimese asjana kõne emalt - ta tajub alati, millal on õige aeg pojaga ühendust võtta. Isaga pole Marco aga aastaid suhelnud. "Isaga ma ei suhtle juba 98ndast aastast, meil on pisut erimeelsused," sõnab ta.

Kuidas suhtuvad ema ja vanaema mehe kuulsusesse ja töösse? "Minu vanaema tegelikult oligi see, kes mind kunstikooli alastimodelliks sokutas. Minu ema Soomes isegi lükkas mind lavale paar korda," räägib ta.

Oma perekonda austab Marco väga. "Eks nad on näinud minuga vaeva ka omajagu," tõdeb ta.

Vaata täpsemalt Õhtulehe videost!

TOIMETAJA

+372 5199 3733
linnaleht@linnaleht.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee