Värsked Tartu uudised

ÕHTULEHE VIDEO | PÄEV MARCO TASASEGA, 1. OSA: milline on stripparihärra argihommik, kes käivad tema voodis ja mida nad seal teevad? (50)

Helen Pentsa | Video: Geidi Raud, 11. oktoober 2016, 14:20
Foto: Geidi Raud
Õhtuleht käis ühel täiesti tavalisel neljapäeval külas Eestis oma julguse ja skandaalsete muusikavideotega tuntud Marco Tasasel aka Strippar-Marcol, et uurida, milline on tema argielu. Kuigi Marcot vaadates võib jääda mulje, et tegemist on puhtalt pullivennaga, siis selgub, et tema muidu värvikal elul on ka tume pahupool. 

Marco elab ühe Tartu Annelinna paneelmajas pisikeses korteris. Kusjuures, kööki tema kodus pole. "Ei ole Marco Tasasel kööki kodus, sellepärast, et seda pole lihtsalt vaja!" sõnab ta bravuurselt. Mees on õppinud kokaks, mistõttu on tal kadunud igasugune isu vaaritada.

Samal teemal

"Tegin suppe ja praade 30-50 inimesele, siis mõtlesin, et saan ilma köögita ka hakkama," räägib ta. Ruumis, kus igal teisel inimesel peaks asuma köök, on temal panipaik. Riidekuhja vahelt võlub härra välja särgi ja paneb selle kiiruga selga. "Ka see on firma - Hugo Boss, nagu näete. Rahvast ju huvitab, mida Strippar-Marco seljas ja jalas kannab," sõnab ta.

Firmamärgid ja bling-blingid mängivad mehe elus tähtsat rolli. Ei valmista talle meelehärmi soetada 450-eurone Dieseli nahktagi või müts, millel rahaline väärtus suurem kui tuleval aastal makstav hambaravihüvitis. Hinnasilte riputab ta teistele uudistamiseks ka sotsiaalmeediasse. 

Kuna Marco elamises kööki pole, seab ta igal hommikul sammud toidupoodi ja ostab kuumletist ühepajatoitu, magustoiduks paar kohukest. Seda rooga on härra igal hommikul pruukinud juba kaks kuud. "Üksluiseks muutunud veel pole," nendib ta.

Marco istub voodiservale tavapärast hommikueinet konsumeerima. See voodi pole aga teps mitte tavaline.

"Väga palju inimesi on siin istunud, ka selliseid inimesi, kes enne polnud kuulsad ja pärast on kuidagi kuulsaks saanud, sellepärast, et on olnud vist mingisugune minu hea energeetika," nendib ta.

Isikuid täpsustama Marco ei soostu, sest olevat andnud lubaduse, et seksiteemade puhul ta nimesid ei nimeta. Ent sageli pole mängus vaid seks, vaid soov juttu puhuda, aega veeta ja koos sotsiaalmeediasse rajusid pilte klõpsida. Nii võib mehe sotsiaalmeedia kontosid sirvides märgata jäädvustusi kirjeldamatutest pidudest, kus seltskonnaga lebotatakse voodis, süüakse viinamarju, mõni kimub lausa sigaretti.

Muide, Marco ise ei tarbi ei alkoholi ega narkootikume. Talle pole seda lihtsalt vaja!

Kord olla üks tuttav bioenergeetik Marcot 15 minutit uurinud ja öelnud, et lapsi mees endale soovi ja ta peab elama üksi. "Ta ütles, et see on väga hea, et korraldad selliseid üritusi - see hoiab hingelt noorena ja siis mured kaovad," räägib ta.

Kes näinud Marco muusikavideosid, märkab, et neis figureerivad isikud on päris noorukesed. Mõni neist pole veel täisealinegi. Marco sõnab, et inimesed kirjutavad talle ise, avaldades soovi mõnes järjekordses muusikavideos osaleda. 

"Kusjuures, poisid on tänapäeval edevamad kui tüdrukud. Tahavad ennast näidata ja presenteerida - miks mitte? Vaatame nad niiöelda komisjonis üle, võtame mõõdud ja lähevad loosi," sõnab ta.

Vaata täpsemalt Õhtulehe videost!

Homses 2. osas näete, kuidas hoiab Marco oma stripparikeha musklis ning millised traagilised sündmused räsivad tema perekonda.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
linnaleht@linnaleht.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee