Värsked Tallinna uudised

Tallinna linnaametnikud teatavad, et ei lase linna juhtimist erakonna võimuvõitlusesse kaasa tõmmata (18)

Toimetas Kristjan Väli, 27. september 2016, 13:35
Foto: Ilmar Saabas / Ekspress Meedia
Tallinna abilinnapead ja linnaosade vanemad väljastasid täna ühisavalduse, milles öeldakse seda, et linnavalitsuse liikmete ja linnaosa vanemate kõige olulisem ülesanne on tagada stabiilsus linna juhtimises. Samuti öeldakse avalduses, et linnaametnikuna ei saa keegi mingeid eeliseid tänu sellele, millised on tema seisukohad erakonna poliitikas.

Mõistagi puudutavad arengud Keskerakonnas varem või hiljem ka linna juhtimist, arvestades et Edgar Savisaar on küll aasta ametist kõrvaldatud, kuid siiski volikogu poolt valitud linnapea.  Näeme linnavalitsuse liikmete ning linnaosavanematena, et meie kõige olulisem ülesanne on tagada stabiilsus linna juhtimises.

Meie lojaalsus linna juhtidena kuulub Tallinnas elavatele inimestele. Erakondliku poliitikaga võib igaüks tegeleda vaba kodanikuna. See ongi demokraatia.

Linnaametnikuna ei saa keegi mingeid eeliseid ega kahjusid, tänu sellele, millised on tema seisukohad erakonna poliitikas.

Loodame siiralt, et keegi ei püüa Tallinna linna erakondlikkusse võimuvõitlusesse kaasa tõmmata. Kui keegi teeb selliseid katseid, lükkame need ühiselt tagasi.


Tallinna abilinnapead: Taavi Aas; Kalle Klandorf; Mihhail Kõlvart; Merike Martinson; Arvo Sarapuu; Eha Võrk.


Linnaosade vanemad: Vadim Belobrovtsev; Maria Jufereva; Marek Jürgenson; Helle Kalda; Raimond Kaljulaid; Tõnis Mölder; Alar Nääme; Tiit Terik.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee