Värsked Tallinna uudised

Linn ei hüvita üleujutuse kahjusid (9)

Siim Randla, 13. september 2016, 04:00
Foto: Alar Truu
Tallinn ei rahuldanud kahjunõudeid mitmel autojuhil, kelle sõidukid said kannatada juuli paduvihmas suurest veekogusest läbi sõites.  

10. juuli paduvihmaga uputatud tänavatel sõitnud ja autosid kahjustanud juhtidest viis esitas Tallinna kommunaalametile kahjunõude. Tegemist on sõidukikahjudega, mis on põhjustatud veekogumitest läbi sõitmisest, ütles Tallinna kommunaalameti juhataja asetäitja Tarmo Sulg Õhtulehele. Kommunaalamet ei rahuldanud ühtegi üleujutusega seotud kahjuavaldust sõidukikahjude kohta, sõnas ta. 

Toona oli kesklinnas sügava vee all Stockmanni ristmik, autod jäid vette ka Laagna tee algul. Raske, kui mitte võimatu oli läbi pääseda Tartu maantee viadukti alt ja lennujaama juurest. Hoopis kinni tuli panna Ülemiste ristmikusõidutunnel. Kadrioru sademeveesüsteem ei tulnud samuti toime ja seetõttu oli uputus ka Koidula ja Poska tänaval ning Narva maanteel.

9 KOMMENTAARI

k
Kui roheline fooris käsib pead sõitma 14. september 2016, 14:33
Linn ei tea tänaseni,kes fooride eest vastutab, TV-s esineb üks kohtulikult karistatud isik kes olla konstaablina Kadaka turul korda hoidnud. Savisaarel on talent omasuguseid kokku korjata.
g
gee 13. september 2016, 20:09
Tallinn, Põhjamaade Veneetsia, nii kaunis! Mis hüvitis, ole õnnelik, et seal sõita saad!
Loe kõiki (9)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee