JJ Street tantsukooli tantsijad tutvustavad messil tänavatantsu. (Mati Hiis)

Sel pühapäeval kell 12–18 peetakse Pärnu Kaubamajakas Pärnu huvitegevuste mess Huvikas.

Õige huvitegevuse leidmine mõjutab lapse arengut ja tulevikku. Mess aitab Pärnumaa noortel ja lastel ning nende vanematel üles leida just neile sobivad ja huvipakkuvad vaba aja harrastused. Lapsed näevad oma silmaga, millega on võimalik Pärnumaal tegelda ning saavad järele proovida, mis meeldib, sobib ja kaasa haarab.

Huvitegevuste pakkujad koonduvad üheks päevaks Pärnu käidavamasse paika – Kaubamajakasse, et kõikidest tegevusvõimalustest teada anda. Messil saab ülevaate Pärnumaa huvikoolidest-ringidest, sportimisvõimalustest, käsitöö-, muusika-, kunsti-, loodushariduse, tehnika- ja kõikvõimalikest muudest ringidest, töötubadest jms põnevast vabaajategevusest. Ürituse käigus saavad huvilised end ka ringidesse kirja panna.

Kuumad uudised

Messi programmis tutvustavad huvikoolid-ringid, mida kõike võib neil õppida ning mida ringides osalevad noored teha oskavad. Letti lüüakse selle aasta kuumad uudised, näiteks JJ Street teeb laval selgeks, missugune on uus tantsustiil vogue. Korvpalliklubid näitavad, kuidas jõuda lasteklassist meistriliigasse. Huvilised saavad tutvuda jalgpalli, karate, seinatennise, purjetamise ja paljude teiste spordialadega. Võimlejad tutvustavad võimlemiskooli Rüht taset. Kohal on 12 huvikooli ja viis tantsukooli. Peale selle tulevad messile vabaajategevuste pakkujad ning esitlevad uudiseid.

Messil tehakse lülitused ja otseintervjuud Pärnu raadiosse, mis on sel päeval oma stuudioga messil esindatud. Messiks ilmub brošüür, mis tutvustab huvikoolide ja -ringide tegevust ning huviõppe võimalusi Pärnus, brošüüri jagatakse tasuta.

0 kommentaari

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias