Vaba aeg

Uus Maailm on keskkonnasõbralik 

Linnaleht, 1. september 2016, 18:15
Uue Maailma festivalil võib tunnetada mõnusat kogukonnaatmosfääri. Foto: Teet Malsroos (Õhtuleht)Foto: Foto: Teet Malsroos (Õhtuleht)
Laupäeval ja pühapäeval muutub Tallinna Uue Maailma linnaosa festivalimelu keskmeks, sest juba kümnendat korda toimub kogukonda kaasav ja inimlikku linnaruumi tunnustav tänavafestival. Eesti tuntuima tänava- ja kogukonnafestivali juubeliaasta peateema on „Keskkonnasõbralik Uus Maailm”.

Keskkonnasõbraliku liikumise kuu ametlik avamine toimub 3. septembril kell 12 Uue Maailma festivalil, mille käigus hõivavad jalakäijad tänavad. Festivali jäätmelaval tegutseb Prügihunt, kes õpetab lapsi prügi sorteerima.

Programmis on aiapidu, kontserdid, parima tänavatoidu pakkujad, taaskasutuslaat, kauplemispunktid ning koguni koertenäitus. Tegutsevad kodukohvikud ja hoovidest võib leida tänavasporti, kauplejaid ja lastele mõeldud meelelahutust. Avatud on laste- ja noorteala, samuti töötoad.

Festivali kahel laval astuvad kahe päeva jooksul üles Avoid Dave, The Jingles, Sten-Olle Moldau, The Werg ja paljud teised. Loe festivali programmi kohta leheküljelt: www.tanavafestival.ee.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
linnaleht@linnaleht.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee