Värsked Tallinna uudised

Tuleval pühapäeval toimub Kassisaba kapipuhastuspäev 

Toimetas Kristjan Väli, 29. august 2016, 12:39
Kassisaba laat.Foto: Fred-Erik Kerner
Kassisaba kogukonna eestvedamisel toimub tuleval pühapäeval kolmandat aastat järjest Kassisaba laat, mis kannab nimetust Kassisaba kapipuhastuspäev.

Kapipuhastuspäeva idee  on kohaliku kogukonna elu ja taaskasutuse edendamine ja väärtustamine. Laat on suunatud taaskasutamisele, toimub raamatu ja mänguasjavahetus. Asjaannetusi kogub kohapeal ka Uuskasutuskeskus.

Üritusel toimub ka kokkamisoskuste hindamine. Kõik on oodatud tulema kohale oma suviste hoidistega (nii magusate kui soolastega) – parimaid ootavad auhinnad.

Esineb ja tantse õpetab tantsuklubi Koit, marionett-teater etendusega „ Kaval Ants ja Vanapagan“ , swing’n’roll’i mängib Anna Curly trio ja nendega koos tutvustab Tallinn Swing Dance Society svingtantsu, lisaks teeb muusikat duo “Ao tänava õied”. Kapipuhastuspäeva külaliseks on taas ka Prügihunt, kes õpetab kõige pisemaid laadakülalisi õigesti prügi sorteerima.

Kassisaba laat pole ainus, mis septembris Tallinnas toimub. 25. septmebril saab minna uudistama ka tasuta raamatute laadale Telliskivis. 

TOIMETAJA

+372 5199 3733
linnaleht@linnaleht.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee