Värsked Tallinna uudised

Taxify lubab skandaali valguses karmistada taksojuhtide kontrolli  (8)

Toimetas Piret Pappel, 9. august 2016, 17:00
Pilt on illustreerivFoto: Arno Saar
Vastuseks munitsipaalpolitsei uudisele oma kliendid autosse lukustanud taksojuhist teatas Taxify arendusjuht Martin Villig, et  kasutajate turvalisus on Taxifyle kõige olulisem, ning kõnealune litsenseeritud taksojuht enam Taxify vahendusel tellimusi ei saa.

Lisaks karmistab Taxify litsentseeritud taksojuhtide taustakontrolli, et viia see samale tasemele kokkuleppeveo juhtidega, kinnitas Villig.

Tema sõnul ollakse juhtide taustakontrolli puhul täna eriti hoolsad kokkuleppevedajate suhtes, kus lisaks tavapärasele koolitusele kontrollitakse ka juhtide karistusregistri ajalugu -võimalikke liiklusrikkumisi ja kriminaalkaristusi.

Litsentseeritud taksojuhtide puhul Taxify karistusregistrit täna eraldi ei kontrolli, kuna siin usaldab Taxify juhtidele litsentse jaganud ametiasutusi. Kuna kõnealune juhtum toimus just litsentsi omava taksojuhiga, palub Taxify litsentse väljastavatel ametkondadel olla edaspidi hoolsam.

Samal teemal

18. oktoober 2016, 00:13
Taxify toob Tallinna tänavatele oma autod
9. august 2016, 15:42
Kaardimaksest keeldunud taksojuht lukustas kliendid autosse

8 KOMMENTAARI

t
Taxify probleem 13. august 2016, 15:51
on ülbed juhid, kes käituvad klientidega kui alluvatega. nad (kliendid) istuvad MINU autosse, seega peavad alluma MINU sõidustiilile ja MINU poole val...
(loe edasi)
m
mineviku õppetund 11. august 2016, 11:11
"taksivhai" ei ole esimene kes oma ülbust üritab näidata nii klientide kui juhtide peal. Seda on minevikus teinud üks valget värvi teenuse pakkuja. Tänaseks on seal majas aru saadud, et ei tasu seda oksa saagida millel ise istud. Ilmselt vajub see Taksihai unarusse enne kui asjast aru saab.
Loe kõiki (8)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee