Värsked Tallinna uudised

Kaardimaksest keeldunud taksojuht lukustas kliendid autosse

Toimetas Piret Pappel, 9. august 2016, 15:42

24 KOMMENTAARI

s
Selge see/ 10. august 2016, 10:30
et nende lindude äpid sellel päeval ei töötanud. Isegi kahe peale ei saanud need suhtlejad sellist peenraha nagu 4€ kokku.
r
Rasmus/ 10. august 2016, 09:44
Vaata kustpoolt tahad kõik taandub ikka ja jälle vastastikusele viisakale ja sõbralikule suhtlemisele. Vahetage mõttes rollid ja leiategi imekiiresti olukorrale lahenduse. Olen aasta UBERIT ja Taxfyd kasutanud, vaid positiivsed kogemused! Ametlik taksondus, see sovjeediaja pärand mis täna veel õilmitseb tuleks ammu juba likvideerida ja astuda uude ajastusse. Tänan tähelepanu eest!
m
MIKKE/ 10. august 2016, 09:03
Öppige seda takso värki Soomelt.Ausöna.
h
hiiuvana / 10. august 2016, 08:37
mina isiklikult kannan nii vähe sularaha kaasas kui vähegi võimalik. Miks, küsite. Aga sellepärast, et on VÄGA kurvad kogemused kui sularaha kaasa on ja just nimelt meie eesti suurimas linnas kus pätte ja taskuvargaid nii et tapab. Pangakaarti hoian aga mitmekordses rinnataskus!
m
Mida siin imestada/ 9. august 2016, 22:38
Mulle tundub, et paljudes töökohtades töötavad inimesed, kes on koolitamata või klienditeenindaja lihtsalt eirab seda. Ise puutun kokku Maxima poeketi kassatöötajatega, kes ei oska klienti teretada, rääkimata palun ja tänan ütlemisest . Mõni istub eriti tusase olekuga tööpostil.
p
peep to jpp / 17:51, 9. aug 2016 / 9. august 2016, 20:23
ei saa kõigil autodel seest ust lahti. Ford Galaxy-l on nii, et kui juhi uksest lukku panna, siis enne teisi uksi lahti ei saa, kui uuesti juhiuksest lahti teha
s
See takojuht peaks saama kas suurema rahalise trahvi/ 9. august 2016, 20:05
Või vangla karistuse ja lisaks keelu teenindus valdkonnas töötamisel, kui põhjustas juba mitmeid ohtlikke situatsioone lisana juurde ka ebaseaduliku vabaduse võtmise.
Kui nüüd sama juht edasi toimetab sarnase käigu uuesti peaks tegema, siis miskit oleks nagu kuskil valesti või kuidas ?
p
Private/ 9. august 2016, 19:27
See oli lihtne "aus taksojuht", olnuks tegu südalinnas pesitsevate "ausate taksojuhtidega" nagu vanalinna valitsevad tegelased, siis oleks preilikene pidanud lõpuks maksma 3-kohalise summa ja ehk pisut haigetki saanud ... Aga vähemalt oli aus 'päris'-takso, hinnakirjade ja plafooniga. Vägev värk.

k
9. august 2016, 19:17
Kui vähegi võimalik, tulnuks naisel lahtise uksega mõni teine auto ära äestada. Taksojuht pärast tõestagu, et ta ise lahtise uksega sõitu ei alustanud. Oleks päris huvitavaks läinud.
Aga mis teeb kurvaks: ohver ei julge avaldust teha, sest taksojuhist kaabakale on kõik materjal ja isikuandmed nähtavad. Sellisele taksistile tuleb eraõppetund anda.
m
misasja/ 9. august 2016, 19:00
Sisuliselt võeti naisterahvalt ebaseaduslikult vabadus ja politsei soovitav pöörduda mupo-sse. Sellist jaburdust suudab ainult politsei.
k
Klient./ 9. august 2016, 18:54
Kasutan alati libataksot kes sõidavad pooleodavamalt.
P
;)/ 9. august 2016, 18:39
Pole siis ime, et ei soovita enam taksosid tellida.
Iga päev tarbitakse taksode asemel enam ja enam privaat autosid.
Las need nahk tagides ylbed tüübid istuvad oma taksodes edasi.
t
Taksojuht./ 9. august 2016, 18:08
t
takso/ 9. august 2016, 18:08
Mina poleks sellisele taksojuhile midagi maksnud. Pealegi, kui taksojuht mulle ka vastavat tšeki ei väljasta, kui soovin siis on mul õigus mitte maksta. Selline taksojuht tuleks kohe vallandada.
a
9. august 2016, 17:51
Aga mõelge edasi mõni äpist veelgi keerulisem taksoteenuse eest maksmine välja. Äpp nagu näha, ei paku oma shutdownidega piisavalt masohhistliku mõnu.
j
jpp/ 9. august 2016, 17:51
Igal autol saab seestpoolt ukse lingist lahti tõmmata.
Kunde valetab nagu jaksab.
Kaardimakse ja panga ülekanne ei ole taksojuhile kohustuslik. Sularahas maksmine aga on.

v
Valgast./ 9. august 2016, 17:47
Vaadake mida teevad Valga taojuhid, kus kohat Valgas ma võtan MUPO politseid ? Jah see on tõsi eesti riigis on mitu riiki.
e
eesti kodanik/ 9. august 2016, 17:44
süüdi on ainult meie nõrk ja mannetu riik.
h
Horros/ 9. august 2016, 17:42
Kui avaldada selline Triinukese jutt, kus tema on maailma parim inimene, imeline suhtleja, kes kunagi konfliktidesse ei sattu jne. , SIIS OLEKS KENA KUULDA KA VASTASPOOLE ARVAMUST ehk taksojuhi nägemust olukorrast.
.
Nüüd on asi kuidagi väga lääbakas, taksojuht selline kuri "tõmmu keskealine mees", kes tahab nelja eurost arve maksmist aga AUS Triinuke kohe kuidagi ei taha maksta.
.
Ajaleht kirjutab, viputab näppu. Triinuke lisab veel kirsi tordile, et murjam rahuneks ja mõistaks oma käitumise miinuspooli, ning, et Taxify on lubanud enam mitte kunagi selle ... teeneid kasutada.
.
Aga, ajalehe neiuke isegi ei ürita esitada küsimusi, et miks Triinukesel polnud taskus nelja eurot, miks Triinuke alles politseis soostus maksma, kas taksojuhil ikkagi on õigus sõidu eest tasumist nõuda, on kõige arukam tegevus , et Triinuke avab sõidu ajal ukse, kui ta nii rahulik ja hea suhtleja on, soovib bensiinijaamas pageda.
.
Nii, kui avaldadite ühe osapoole nägemuse ootan ,et avaldataks ka teise osapoole nägemus, JA SUHT NOBEDALT :)
r
rahabosssiberist/ 9. august 2016, 17:29
selline tsirkus 4€ pärast??? Kui nälgas peab olema, et 4€ pärast sellist meeleheitliku lahingut pidada?
Keegi, kellel pole taskus mõnda münti on endale võtnud vastutuse 22 aastase noore eest ??? Halloo??? (mis vastutus) Keegi 22 aastane, kellel pole taskus mõnda münti sai elu elamuse. Ja kõik see juhtus, sest äpp ei töötanud ja münti polnud. Mõni eurik võiks ikka inimesel taskus olla. Noh muidugi ei tohiks tsurbandaaniast pärit tõmnikud tehnika juures olla, millest nad mitte midagi aru ei saa. Mõistlik oleks kodumaal eesliga "eslifyd" pakkuda. Tasu on pool pange kardulaid ja kõik saavad asjast aru, pole äppisi ja muid nutilaudu, mida juhmi pilguga kaapida
s
9. august 2016, 17:28
See tähendab minu jaoks, et seda äpp on raisk.
Võibolla ikka Uber kasutab?
r
Rahvas arvab/ 9. august 2016, 17:25
Väljend "tume" all peetakse traditsiooniliselt Eestis silmas kaukaaslast.
w
week/ 9. august 2016, 16:54
Tähendab, et see taksojuht on siis murjam kui jutt käib tumedanahalisest taksojuhist.Pagulasest taksojuht siis või?
e
eh/ 9. august 2016, 16:41
miks ei üllata... Lähedusse tekkis eelmisel aastal üks selline keskeakriisis kehkenpüks, kelle arvates on ta maailma naba ja kel on kõiges õigus ning võib kõike teha (ah jah, kõik teised vaid ahistavad teda, vaesekest). Elukutseline liikluspätt nagu internett näitab, ja mitte ainult, avalike inforegistrite andmetel ei ole enam ei kehtivaid litsentse ega FIEt. Sõitnud lühikest aega paari odavtakso märgiga pannidega, siis kleepis omale uksele täksihvai, nüüd seegi kadunud. Masin, millega liigub, on odavalt ostetud ilmselt kokkukleebitud ja üle värvitud pann, mille on millalgi pakkunud poole kallimalt müügile kui ise ostis (ka see varasem müügikuulutus on leitav). Peale sellist "reklaami" ei tunnista enam ei odavtaksosid ega mingeid jagajaid... Ega soovita ka lähedastele.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee