Värsked Tallinna uudised

Lisatud politsei kommentaar!

Tervisesportlase väidetav narrimine lõppes peksmise ja kriminaalsüüdistusega

Õhtuleht.ee, 13. juuni 2016, 23:32

22 KOMMENTAARI

d
Dmitri on kits/ 14. juuni 2016, 17:29
Venelane on oma inimene valgema rassi! Mitte nagu sägu sugune soome nimi ka veel... ebart on see dmitri. Ei sa nüüd aru mida ta sellest politseinikule helistas, asja eest said peksa.
e
Erik/ 14. juuni 2016, 15:02
Kõik on õige, alustasid peksmist - said süüdistuse! Kui mind mingi suvaline möödakäija ründaks, siis enesekaitseks annaks küll ka talle kolakat!!! See Dmitri küll normaalne ei ole!
n
Nii seeon/ 14. juuni 2016, 14:28
Tavaliselt on selline käitumise taga Soomlased et see Dmitri oleks pidanud edasi kõndima. Soomlased on ka samasugused kui isegi tere ei ütle on nii solvunud ja ega ma tere vastu ka ei ütle kui peaks mind teretama. Muidugi meie USA mendaliteet et kohe venelased atsuuda dokument Eesti politsei poolt. Järgmine uudis on selge et need olid Rassismid! Nagu Soomes oli kirjutatud kuidas ülekaaluline blondiini päine soomlana ise ka valgenahaline. Süüdistas eestlasi Rassismist!
k
Karlsson/ 14. juuni 2016, 14:23
Kuulge, mis platnoimentaliteet see selline on? Et nagu ongi normaalne igale halvasti ütlejale kohe pasunasse sõita? Mees ju tunnistab ise, et ründas esimesena ja ainult sellepärast, et talle tundus, et teda mõnitati. Võimalik, et mõnitatigi, ega see teine osapool videost just inimkonna parima osana ei tundunud, kuid minumeelest lõppeb kaasus just seal kus ta lõppeski - esimesena ründaja jäi süüdi. Pealegi tundub, et sportlane liialdab kõvasti - kui teda oleks ikka nii pekstud nagu ta Facebookis kirjeldab, poleks ta seda videot teinud. Ka ei paistnud videost vähemalt säärtel mingeid verejälgi. Oleks võinud siis õigluse huvides endast mõned selfied teha või midagi. Veelkord, ei õigusta kumbagi osapoolt ja võib-olla oleks pidanud lisaks Dmitrile ka teisi karistama, aga tal endal küll mingit asja õigust taga nõuda pole.
n
nii see on/ 14. juuni 2016, 11:40
Ma vaatan kuidas Eesti politseinikud käituvad! Kohe küsitakse Venekeelt kõnelevatel isikutelt dokumenti... see on nagu USA või EL süntroom. Kus Valge helistab politseiniku välja, US poliitsainihh hakkab esitama afro-ameeriklasele selliseid julmasid sõnavahendid. Sest et afro-ameeriklasi on tunduvalt rohkem kui valgeid kes on kaks või kolm. Aga afrosid on rohkem kui 10-17! Kohe võetakse kaasa5-7 isikut afro-ameeriklast hakkatakse üle kuulama. Kas lahendamata juhtumeid hakkatakse neile ette süütma et juhtniidist kinni haarata. Boonuseid saab US politsainihh rahaks on 500 dollarit palga lisana! Et siis välja sõeluda narko crack müüjate asupaika! Kohe minnakse venelastele kaela, Samuti on ka venemaal selline süsteem!
a
Ahti./ 14. juuni 2016, 11:35
Paljud seadused ju on tehtud nii, et kodanikul puuduvad õigused. Isegi end kaitsta.
a
Ants/ 14. juuni 2016, 11:34
Mõistmatu hala. No tehti su kulul nalja, so what? Siis läksid keppidega vehkima ja said peksa. Mida sa siis eeldasid, et vabandatakse ja minnakse ilusti laiali? Õppetund elust enesest ilmselt.
j
Jooksja/ 14. juuni 2016, 10:45
Kepikõndijad pole kunagi oma mõistusega hiilanud , kui võistlustel öeldakse, et nad stardivad tagarivist, siis ronivad nad kaikad hõlma all ikka ette, jooksjate vahele, kus keppide vehkides kaaskodanikud ohtu seatakse, jäädes jooksjatele jalgu. Olen arusaanud, et nende mõtlemine ja asjadest arusaamine tundub vähe teistsugune olema, kui normaalsel inimesel. Ei imesta , et et hakkas keppidega peksma, ega nad teistest ei hooligi

t
Tahaks Vaherilt selgitust/ 14. juuni 2016, 10:34
Miks politsei ei kaitse tavakodanikke väikeste rikkumiste eest, mis võivad hiljem suureks kujuneda?
Kui keegi sind narrib ja mõnitab tänaval, siis ei tule keegi politsei sind kaitsma ja mõnitajale trahvi tegema. Kui annad mõnitajale kere peale ( mis on ka täiesti õigustatud), siis läheb see arg kakapüks, kes pundis on julge, kohe pollale kituma ja nutma. Ja ment usubki pigem teda, olgu ta joobes või kaitsku ennast "maas lamava ründaja " eest kuuekesi. See ongi tänapäeva suurim probleem. Väikeste, kuid tihtipeale tõsiste tagajärgedega kulmineeruvate murede peale eesti politsei reageerib heal juhul, kuid õiguse saab pea eranditult see, kes provotseerib ja hiljem nutab! Miks politseis sedasi inimesi nörritatakse, seda tahaks küll Elmar Vaherilt meedias kuulda! Näiteid on palju! Ja siis ollaksegi julged, sest on karsitamatuse tunne kedagi provotseerida või mõnitada!
a
Aleksander/ 14. juuni 2016, 10:30
Muidugi psühhiline rünnak kepikõndija vastu on sama nagu füüsiline rünnak. Dmitril ei olnud kavatsus istujaid narrima minna ja veel enam midagi halba. Seal istusid spetsiaalselt kari homod kes siis terroriseerida sportlast!
a
Annika/ 28. juuni 2016, 01:27
Antud juhul oli see Dimitri ise süüdi. Või ta arvas, et läheb oma kepiga ühele kallale ja see laseb ennast peksta sellega või? Ma ei saa üldse aru, mida see Dimitri enam taga ajab? Asja eest sai ju!
m
Ment jääb alati mendiks/ 14. juuni 2016, 10:24
Kui keegi sind narrib ja mõnitab tänaval, siis ei tule keegi politsei sind kaitsma ja mõnitajale trahvi tegema. Kui annad mõnitajale kere peale ( mis on ka täiesti õigustatud), siis läheb see arg kakapüks, kes pundis on julge, kohe mendile kituma ja nutma. Ja ment usubki pigem teda, olgu ta joobes või kaitsku ennast "maas lamava ründaja " eest kuuekesi. See ongi tänapäeva suurim probleem. Väikeste, kuid tihtipeale tõsiste tagajärgedega kulmineeruvate murede peale eesti politsei reageerib heal juhul, kuid õiguse saab pea eranditult see, kes provotseerib ja hiljem nutab! Miks politseis sedasi inimesi nörritatakse, seda tahaks küll Elmar Vaherilt meedias kuulda! Näiteid on palju! Ja siis ollaksegi julged, sest on karsitamatuse tunne kedagi provotseerida või mõnitada!
a
Annika/ 28. juuni 2016, 01:21
Mitte see mõnitaja ei läinud menti nutma ja kittuma. Hoopis see mõnitatav, kes keppidega kallale tormas ja ise kolki sai selle pärast! Peab ikka ohmoon olema, et ise jookseb ima keppidega kallale, saab vastu ja jookseb menti. Sõnu pole, kui loll inimene ikka!
a
Annika/ 28. juuni 2016, 01:27
Mitte see mõnitaja ei läinud menti nutma ja kittuma. Hoopis see mõnitatav, kes keppidega kallale tormas ja ise kolki sai selle pärast! Peab ikka ohmoon olema, et ise jookseb ima keppidega kallale, saab vastu ja jookseb menti. Sõnu pole, kui loll inimene ikka!
j
Juhan junn/ 14. juuni 2016, 09:18
m
Meil/ 14. juuni 2016, 09:04
on mõnitamine riiklik eesmärk. Sest selline on "euroopalik väärtus". Eks sissetunginud ju samuti mõnita kohalikke ning neid ei ohjelda keegi, see on saanud euroopalikuks normiks.
Hakkad ennast ise kaitsma, siis oled ka ise süüdi. Alati leiab süüdistaja, et ületasid enesekaitse piire ja oledki süüdi.
Antud asjas on asi selge: poleks keegi mõnitanud, poleks ka midagi juhtunud. Nüüd aga on provotseerijad puhtad poisid ja nõuavad veel vabandust.
r
Raivo/ 14. juuni 2016, 07:42
Sa ootasid eesti politseilt õiglust.püha lihtsameelsus.
h
hmm/ 14. juuni 2016, 06:55
Üksik mees läks viie purjus tiblaga norima??? Lollidemaa kohus!
s
sid/ 14. juuni 2016, 06:46
Kõvasti redigeeritud võrreldes sotsmeedias ringlevaga. Arvake ära millisest naaberriigist pidavat need peksjad pärit olema?
Ja palju muudki taustainfot on puudu.

v
video ütleb juba ise/ 14. juuni 2016, 06:43
p
Pihkva Oblast/ 14. juuni 2016, 02:54
s
SEllisel/ 14. juuni 2016, 01:58
prokuroril tuleb konnipepiga silmamunad peast ara torgata. Aga ega midagi pole tegha, kari vaga naiivseid inimesi tootab meil prokuratuuris.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee