Värsked Tartu uudised

SELGUS TÕDE: Tartu "inimröövi" taga oli poissmeesteõhtu (18)

Õhtuleht.ee, 13. juuni 2016, 17:22
Eha ja Kesk tänava nurk Tartus. Foto: Aldo Luud
Pühapäeva sai häirekeskus kõne inimeselt, kes oli Tartus Kesk ja Eha tänavate nurgal juhtunud pealt võimalikku inimröövi. Politsei alustas kohest juurdlust ning nüüdseks on selgunud, et tegemist oli poissmeesteõhtuga kaasnenud naljaga.

Pühapäeva, 12. juuni õhtul kella 21 ajal sai häirekeskus kõne inimeselt, kes oli Tartus Kesk ja Eha tänavate nurgal juhtunud pealt nägema kahtlustäratavat vahejuhtumit.

Samal teemal

Helistaja kirjeldas, et ta oli sellest tänavanurgast kaugemal ning täpselt kõike pealt ei näinud, kuid tema arvates peatus seal vanem musta värvi siniste tuledega BMW, milles olnud inimesed kõnelesid läbi autoakna põgusalt tänaval olnud mehega.

Väidetavasti väljusid autost ühel hetkel kolm noort meest, kes sulgesid tänaval olnud mehe oma sõiduki pagasiruumi ning lahkusid seejärel sündmuskohalt.

Tartu politseijaoskonna juhtivuurija Kalle Vall ütles, et kirjeldusele vastavat BMW-d ja täiendavaid tunnistajaid asusid kohe otsima kohalikud politseipatrullid. Lisaks anti info otsitavast sõidukist kõikidele teistele Lõuna-Eesti patrullidele, kuid sellist BMW-d vahetult leida ei õnnestunud.

Täna võttis politseiga ühendust BMW-d juhtinud mees, kelle sõnul oli Tartus aset leidnud vahejuhtum seotud poissmeestepeoga ning kellelegi nende korraldatud peigmeheröövist reaalset ohtu ei olnud.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
linnaleht@linnaleht.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee