Värsked Tartu uudised

Uudist parandatud ja täiendatud kell 12.55! Politsei: reageerime vägivallale resoluutselt!

TAAS OMAKOHUS LIIKLUSES: mehed blokeerisid naisjuhil tee, naist sõimati ja löödi näkku (122)

Kristin Aasma, 10. juuni 2016, 11:21
Foto: Tõnu Talivee
Eile päädis liiklustüli taas vägivallaga. Seekord juhtus liiklejate kokkupõrge Tartus, kus kaks meest ei pidanud paljuks 35aastasele naisjuhile omakohut teha nii, et viimane pidi vigastuste pärast traumapunkti pöörduma.

Lääne prefektuuri ja Lõuna ringkonnaprokuratuuri andmetel sõitis 9. juuni pärastlõunal kella poole nelja paiku Tartus Pepleri ja Vanemuise tänava nurgal 35aastase naise juhitud sõidukile ette teine auto, millest väljunud kahest mehest üks tõmbas naise sõiduki ukse lahti, sõimas naist ja lõi teda näopiirkonda. Rünnak oli ajendatud liiklussituatsioonist.

Kannatanu fikseeris vigastused traumapunktis, haiglaravi ta õnneks ei vajanud.

Samal teemal

Politsei pidas lööja kinni. „Politsei pidas kahtlustatavana 48 tunniks kinni 26aastase meesterahva, kelle suhtes edasise tõkendi rakendamine on otsustamisel,“ ütles Lõuna ringkonnaprokuratuuri pressinõuniku ülesandeid täitev Carol Merzin Õhtuleht.ee-le. "Sündmuse uurimiseks on alustatud kriminaalmenetlust karistusseadustiku paragrahvi järgi, mis käsitleb vägivallaga toimepandud avaliku korra rasket rikkumist.“

Uurimine on algatatud kriminaalseadustiku paragrahvi alusel, mis käsitleb avaliku korra rasket rikkumist.

Tartu politseijaoskonna patrulli- ja liiklusjärelevalve talituse juht Alvar Pähkel sõnas, et kõik konfliktid on võimalikud sõnadega läbi rääkida ja ühelgi juhul ei ole probleemide lahendamine vägivallaga õigustatud, ei liikluses ega ka mujal. “Käte ja jalgadega lahenduste otsimine väärib hukkamõistu ja politsei reageerib sellistele juhtumitele resoluutselt,” sõnas Pähkel.

Hiljuti lõi liiklejal vaen kaasliikleja vastu lõkendama Tallinnas Lasnamäel, kus üle pideva joone sõidurida vahetanud juht sellega mitte arvestanud juhti sõimama ja kurikaga ähvardama tuli. Kurikamees saadeti hiljem oma teo pärast kohtu ette. 

Eelmisel sügisel aga õnnestus ühel autojuhil filmida Tallinnas Nõmmel mitme liikleja kaklust sõiduteel. 

TOIMETAJA

+372 5199 3733
linnaleht@linnaleht.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee