Värsked Tallinna uudised

Põhja-Tallinna linnaosavalitsuse vanema nõuniku ametisse asub Kea Kruuse (8)

Õhtuleht.ee, 11. märts 2016, 14:48
Kea Kruuse Keskerakond
MTÜ Üliõpilaskondade Ümarlaud esimees ja Tallinna Tudengimaja majajuht, endine Tallinna noortevolikogu esimees Kea Kruuse asub Põhja-Tallinna linnaosavalitsuse vanema nõuniku ametisse.

„Linnaosavanema nõunikuks saamine ei ole minu jaoks pelgalt edutamine või koht enesearenguks. See on panustamine sellesse, et Põhja-Tallinna elanike mured leiaksid linnaosavalitsuse kaudu lahendused ja linnaosavalitsus tegutseks seejuures mõistusega, koostöövalmilt ja eetiliselt,” ütles Kruuse, „ühe oma eesmärgina näen linnaosavalitsuse suuremat koostööd Põhja-Tallinna seltsingute ja ühingutega.” 
 
Põhja-Tallinna linnaosavalitsuse vanema Raimond Kaljulaiu sõnul on Kea Kruuse linnaprobleemidega hästi kursis ja vaatamata oma noorusele juba jõudnud näidata ennast andeka administraatorina ja koostööalti liidrina. „Olen kindel, et Põhja-Tallinn vajab uut lähenemist, mis oleks avatud ja viiks arengule. Selleks ongi uut tugevat meeskonda vaja,” lausus Kaljulaid.

Kea Kruuse on olnud 2013-2015 aastatel Tallinna linna noortevolikogu esimees ja Tallinna linnavolikogu haridus- ja kultuurikomisjoni liige. Alates 2015. aastast oli ta Tallinna Tudengimaja majajuht ning MTÜ Üliõpilaskondade Ümarlaud esimees. Kruuse jätkab õpingud Tartu Ülikooli Õigusteaduskonnas.

8 KOMMENTAARI

m
manager 13. märts 2016, 11:32
Mingi Elva reformi poliitbändi liige või?
t
Terve mõistus 13. märts 2016, 01:48
Mõttetu on spekuleerida, kas neiu sobib nõuniku kohale või mitte, eriti inimestel, kes teda ei tunne ning ta tegemistega kursis ei ole. Veel arulageda...
(loe edasi)
Loe kõiki (8)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 614 4181
linnaleht@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee